6 és 8 órás délutáni takarító

A Sodexo csoport 1966 óta nyújt támogató szolgáltatásokat és a világ 19. legnagyobb munkáltatójaként 80 országban több, mint 420.000 munkavállalót foglalkoztatunk. A Sodexo Services Hungary Kft. integrált létesítményüzemeltetést lát el, létszámunk 340 fő felett van. Miskolc-Csanyikvölgybe keresünk 2-3 fő takarító kollégát délutáni munkavégzésre.

Főbb feladatok, munkák

  • Irodák, közösségi terek takarítása
  • Mosdók tisztán tartása, készletei ellenőrzése
  • Kijutás 5-ös vagy 15-ös busszal lehetséges

Az álláshoz tartozó elvárások

  • 6 órás állandó délutáni takarító 14.30- 20.30
  • 8 órás állandó délutáni takarító 13.30- 21.30
  • önmagára és a munkára igényes
  • takarítási tapasztalat irodai vagy gyári környezetben
  • minimum 8 általános iskolai végzettség

  • Több éves takarítási tapasztalat

Amit kínálunk

  • bejelentett munkabér
  • szép munkakörnyezet
  • karácsonyi utalvány

Munkavégzés helye

Miskolc, Csanyikvölgy

Jelentkezési határidő

2024.05.01

Állás, munka területe(i)
Betanított / Fizikai / Segédmunka
Szükséges tapasztalat
1-3 év szakmai tapasztalat
Alkalmazotti jogviszony, Nyugdíj mellett végezhető, Részmunkaidő, Teljes munkaidő
Szükséges végzettség
Általános iskola
Cégméret
250-500 fő

Hirdető típusa
Közvetlen munkáltató