Adatbeviteli adminisztrátor

Főbb feladatok, munkák

  • Azokat a kollégáinkat keressük, akik nagy precizitással ellenőrzik, érvényesítik vagy javítják azokat az adatmezőket, amelyeket programunk felismert, Ügyfeleink dokumentumaiban.
  • Intenzív képzés után, kellemes irodai környezetben vetheted bele magad a számok világába.
  • A feladat elvégzéséhez irodai jelenlét szükséges de ezt is kellemesebbé szeretnénk tenni Neked, így korlátlan kávé és tea fogyasztást biztosítunk.

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Magabiztos számítógépes ismeret
  • Különös figyelem a részletekre, különösen a számokkal kapcsolatban
  • Adatkezelésben szerzett tapasztalat
  • Megbízhatóság és precizitás

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség előnyt jelent
  • Angol nyelvtudás – alapszint

Amit kínálunk

Cégünk Közép-Európában vezető szerepet tölt be egy speciális, felhő alapú vállalati alkalmazás szegmensben. Az adatbeviteli és validáló pozíció kulcsfontosságú része megoldásunk finomhangolásának.

  • A "Jelentkezem" gombra kattintva kérem mindenképp csatolja önéletrajzát.

Munkavégzés helye

Budapest

Jelentkezési határidő

2023.11.09

Adatrögzítő, Adminisztrátor, Dokumentumkezelő, Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges tapasztalat
Nem szükséges tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Alkalmazotti jogviszony, Részmunkaidő
Munkarend
Beosztás szerinti munkarend
Szükséges végzettség
Középiskola

Hirdető típusa
Közvetítő cég