Adminisztratív kereskedelmi ügyintéző

Főbb feladatok, munkák

  • kimenő és bejövő számlák,
  • bank, bankkártyás és egészségpénztári összesítők,
  • pénztár,
  • tárgyi eszközök,
  • vegyes bizonylatok könyvelése senior könyvelő irányítása és felügyelete mellett
  • Főkönyvi és analitikus nyilvántartások egyeztetése
  • Negyedéves és éves zárásokban való közreműködés
  • Adóbevallások, jelentések, statisztikák előkészítése/elkészítése
  • Különböző adózási bejelentők elkészítése
  • Esetenként számviteli/adózási projektekben való aktív részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Legalább pénzügyi-számviteli ügyintéző képesítés
  • Gyors, magabiztos, pontos munkavégzés,
  • Segítőkészség, csapatszellem,
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség

  • Folyamatban lévő mérlegképes könyvelői képzés
  • Irodai tapasztalat
  • MS Excel magabiztos használata
  • Kulcs könyvelő programcsomag ismerete
  • Józan paraszti ész, talpraesettség
  • Azonnali kezdés

Amit kínálunk

  • Havi fizetés precízen a hónap legelején
  • Végtelen Nespresso az irodában
  • Profi magánegészségügyi biztosítás
  • Kedvezményes fogászati ellátás
  • Állandóan elérhető orvosi tanácsadás
  • Új iroda és igényes munkakörnyezet Budán
  • Rendszeres csapatépítők
  • Segítőkész és jó fej kollégák
  • Támogató vezetői hozzáállás
  • Mentorálás és továbbképzés
  • Pozíciónak megfelelő fizetés
  • Határozatlan idejű és hosszú távú munkaviszony
  • Folyamatos szakmai és továbbképzések
  • Fejlődési és előrelépéso lehetőség
  • Széleskörű szakmai könyvtár és folyóirattár
  • Nincs túlóra, tiszteljük az időd és magánéleted!

Munkavégzés helye

Budapest

Jelentkezési határidő

2024.01.10

Asszisztencia / Adminisztráció, Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges tapasztalat
Nem szükséges tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Alkalmazotti jogviszony
Munkarend
Általános munkarend
Szükséges végzettség
Középiskola