Adminisztrátor

Megbízónk részére, azonnali munkakezdéssel ADMINISZTRÁTORI pozícióba munkatársat keresünk!

Főbb feladatok, munkák

  • Irodai asszisztencia: az iroda zavartalan működésének biztosítása
  • Telefonhívások kezelése, ügyfelek, vendégek fogadása
  • Kapcsolattartás szállítókkal, partnerekkel
  • Irat-nyilvántartási rendszer, irattár, iktatás, levelezés, irodai beszerzések
  • IT egységgel történő egyeztetés, kapcsolattartás
  • Számlázás, pénzügyi adminisztráció, kimutatások vezetése

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Aktív angol nyelvtudás
  • Minimum 2 éves adminisztrációs, ügyviteli munkatapasztalat
  • Kiváló szervezőképesség
  • Középfokú végzettség
  • Önálló, hatékony és proaktív munkavégzés
  • Pontosság, megbízhatóság, magabiztosság
  • Csapatszellem
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

  • Hasonló (adótanácsadó) irodában szerzett tapasztalat
  • További nyelv ismerete (szóban és írásban)

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • családias környezet

Munkavégzés helye

Kecskemét

Jelentkezési határidő

2024.06.04

Recepciós, Szakmai asszisztens, Szervező, Menedzser asszisztens, Pályázatíró, Titkárnő, Titkárnő, Titkár, Ügyintéző, Adatrögzítő, Adminisztrációs asszisztens, Adminisztratív vezető, Adminisztrátor, Adminisztrátor, Dokumentumkezelő, Asszisztencia / Adminisztráció, Irodavezető
Szükséges tapasztalat
1-3 év szakmai tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Alkalmazotti jogviszony
Munkarend
Általános munkarend

Hirdető típusa
Közvetítő cég