Alkalmazott grafikus – nyomtató koordinátor

Főbb feladatok, munkák

  • Grafikai anyagok, látványtervek elkészítése, módosítása (főként karszalagok és nyakpántok grafikái)
  • Fesztivál karszalagok tervezése és nyomdai előkészítése (nyomtatási fájl készítés)
  • Nyomdai folyamatok koordinálása (az elkészítésre váró feladatokat úgy megszervezni, hogy minden kész legyen határidőre)
  • Szublimációs és ipari nyomtatók kezelése (csodálni, milyen szépen nyomtat) - természetesen betanítunk!
  • Nyomdai kisgépek kezelése
    • Laminálás
    • Vágás
    • Lyukasztás

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Kreativitás (a kapott anyagokból, vagy önállóan olyan grafikai tervek elkészítése, amelyeket utána nyomtatni is lehetséges)
  • Grafikai szoftverek magas fokú ismerete (főként Photoshop, Illustrator)
  • precizitás, pontosság (nem baj, ha azt nyomtatod amit ki kell. Ha ez sikerül, te vagy az emberünk!)
  • Dinamikus, pörgős munkavégzés (általában mindenkinek tegnapra kell minden, úgyhogy pörgünk)

  • Marketinges szemlélet
  • Motiváltság a grafikai szoftverek mélyebb megismerésére.
  • HTML ismeretek
  • Rendezvényeken, fesztiválokon szerzett tapasztalat, karszalagok, nyakpántok ismerete

Amit kínálunk

  • Fizetés és juttatás megbeszélés alapján.
  • Munkaidő: 8 óra.

Ha úgy gondolod, te vagy az akit keresünk és te is szívesen lennél egy elhivatott csapat tagja, akkor az alábbi dokumentumokat és adatokat küldd el nekünk. Reméljük, hamarosan találkozunk!
  • önéletrajzzal tapasztalatok kiemelésével
  • motivációs levél (miért szeretnél itt dolgozni?)
  • referencia csomag (általad készített kreatívok, html oldalak, grafikák gyűjteménye)
  • fizetési igény

Munkavégzés helye

Budapest

Jelentkezési határidő

2023.12.05

Állás, munka területe(i)
Marketing / Reklám / Média / PR, Szerkesztő
Szükséges tapasztalat
Nem szükséges tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Alkalmazotti jogviszony, Teljes munkaidő
Szükséges végzettség
Középiskola

Hirdető típusa
Közvetítő cég