ALKATRÉSZ ÉRTÉKESÍTŐ

A Lavina Szerviz Kft alkatrész értékesítő munkatársat keres, aki ismeri az autóalkatrészek világát, valamint gyorsan megtalálja a közös hangot a vevőinkkel!

A Lavina Szerviz Kft kenőanyag, autóalkatrészek kis és nagykereskedelmével foglalkozó vállalat. Szakértő csapatunk szinte bármilyen felmerülő alkatrész problémára talál megoldást. Vevőink több, mint tíz európai beszállító milliós nagyságrendű cikkszámból többszázezer féle termék készletből válogathatnak

Főbb feladatok, munkák

  • A vevők fogadása, gyors és pontos kiszolgálása, naprakész információk nyújtása,
  • Rendelések felvétele (telefonon, személyesen, e-mail-ben), számlázása
  • Ügyfelekkel és a kollégákkal való folyamatos kommunikáció

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Autóalkatrész értékesítésben szerzett tapasztalat és/vagy autószerelő végzettség
  • Magas szintű problémamegoldó képesség
  • Kiváló kommunikációs és konfliktuskezelési képesség
  • Kulturált megjelenés
  • Alkatrészkereső programok és Microsoft rendszerek felhasználói szintű ismerete (Word, Excel)

Váci lakhely

Amit kínálunk

  • Fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Versenyképes, teljesítmény orientált bónusz rendszer
  • Kellemes munkaköri légkör, fiatalos csapat
  • Tervezhető, fix munkaidő

Munkavégzés helye

Vác, Szilassy utca 1/A

Jelentkezési határidő

2023.09.28

Értékesítés / Kereskedelem, Értékesítési munkatárs, Értékesítési tanácsadó, Kereskedő, Eladó
Szükséges tapasztalat
1-3 év szakmai tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Alkalmazotti jogviszony, Teljes munkaidő
Munkarend
Általános munkarend
Szükséges végzettség
Szakiskola / Szakmunkás képző