Alkatrészraktáros

GYULAI AUTÓSZERVIZ Kft.

XVII. kerületi szalonunkba

Alkatrész Értékesítő

pozícióba munkatársat keresünk!

Ha Te is szívesen csatlakoznál megújuló csapatunkhoz várjuk jelentkezésed!

Megbízható és precíz vagy? Szívesen dolgoznál egy piacvezető márkakereskedésben? Nem riaszt meg a fizikai munka, és van jogosítványod?

Akkor Nálunk a helyed, mert hosszútávra tervezünk Veled!

Főbb feladatok, munkák

  • áruátvétel
  • szállítólevelek kezelése
  • kapcsolattartás az importőrrel / beszállítókkal
  • kampányok akciók koordinálása
  • rakodás
  • telephelyek közötti anyagmozgatás
  • új partnerek felkutatása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • minimum középfokú iskolai végzettség
  • 2-3 év munkatapasztalat autóalkatrész területen ( Amennyiben nincs ilyen tapasztalat nem tudjuk elfogadni a jelentkezést!)
  • B kategóriás jogosítvány
  • erkölcsi bizonyítvány

  • mentor program a betanuláshoz
  • kíváncsiak vagyunk a véleményedre, mindig meghallgatunk és értékeljük a javaslataidat
  • változatos céges eseményekkel és programokkal garantáljuk munkatársainknak a kiváló munkahelyi környezetet

Jelentkezésedet a pozíció megjelölésével várjuk az allas@opelgyulai.hu e-mail címre

Amit kínálunk

Tanulási fejlődési lehetőség Összetartó csapat Hosszútávú stabil munkahely

Munkavégzés helye

Budapest XVII., Pesti út

Jelentkezési határidő

2024.04.29

Anyaggazdálkodás, Beszerzés, Autószerelő, Autószerelő, Szervizes, Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Betanított / Fizikai / Segédmunka, Raktáros, Szakmunka / fizikai munka
Szükséges tapasztalat
1-3 év szakmai tapasztalat
Cégméret
50-100 fő

Hirdető típusa
Közvetlen munkáltató