Álláshelyi koordinátor

Főbb feladatok, munkák

  • Raktár szerelési álláshely koordinálása és készletfelelősség
  • Projekt anyagkiadók (csapat) munkájának ellenőrzése és irányítása
  • Nemzetközi projektekben való részvétel, nyomon követése, kapcsolódó dokumentáció kezelése
  • Termelésirányítás rendszer használata
  • A gyártásba kiadott alkatrészek könyvelése a termelés irányítási rendszerben
  • Készletkezelés, szállítmányok be- és kitárolásának adminisztrációja
  • Beérkező rendelések fogadása és feldolgozása
  • Komissiózási teljesítés követése, napi jelentése a raktárvezető felé
  • Levelezések és dokumentációk kezelése, szerkesztése, rendszerezése, összeállítása
  • Leltározás, ciklikus leltár készítése

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Műszaki beállítottság
  • Precíz, pontos, felelősségteljes munkavégzés

Amit kínálunk

  • Megbízható jövedelem
  • Tervezhető egyműszakos munkarend
  • Cafeteria, útiköltség térítés, iskolakezdési támogatás
  • Ingyenes fogorvosi és egészségügyi ellátás
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.

Munkavégzés helye

Budapest

Jelentkezési határidő

2023.12.11

Állás, munka területe(i)
Gyártás / Termelés, Termeléstervező/Gyártástervező
Szükséges tapasztalat
Nem szükséges tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Alkalmazotti jogviszony, Teljes munkaidő
Szükséges végzettség
Középiskola

Hirdető típusa
Közvetítő cég