Általános és gépi takarító

Cégcsoportunk teljes körű napi és nagytakarítási valamint ipari takarítási területen közel 30 éve meghatározó piaci szereplő.
 KÖRNYE ipari területre keressük munkatársainkat – hosszú távra:

 ➡️    ipari környezetben – takarítási tapasztalattal rendelkező ÁLTALÁNOS TAKARÍTÓ

 ➡️    targoncavezetői jogosítvánnyal rendelkező GÉPES TAKARÍTÓ kollégákat

Főbb feladatok, munkák

  • Gyár területén teljeskörű NAPI takarítási feladatok ellátása
  • Külső, belső területek tisztántartása, irodák, étkezők, öltözők és munkaterületek takarítása
  • Gépes kolléga feladata a gépek tisztítása, pad-ek, gumik cseréje, szemét elszállítása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • erkölcsi bizonyítvány
  • ipari vagy irodai, bevásárlóközpont területen szerzett takarítási gyakorlat
  • hatékony és precíz munkavégzésre törekvés
  • tanulási hajlandóság
  • csapatban képes eredményesen dolgozni
  • pontos munkakezdés

✅  Egy stabil, nagymúltú, magyar tulajdonú cégcsoporthoz tartozol ✅  Minden új munkafolyamatot megtanítunk, szakmailag támogatunk ✅  Pontos, betartható feladattervet biztosítunk, amit könnyen tudsz követni

Amit kínálunk

  • Próbaidőszak után garantáltan bejelentett állás,  határozatlan idejű   munkaszerződéssel
  • Előre meghatározott napon időben megkapod a fizetésed
  • Utazási támogatást biztosítunk
  • Fix fizetés + bónusz
  • Hosszútávú, stabil munkahely
  • Családias légkör, támogató környezet

Munkavégzés helye

Környe, IPARI PARK

Jelentkezési határidő

2024.01.21

Takarítás, Tisztítás, Betanított / Fizikai / Segédmunka, Anyagmozgatás, rakodás
Szükséges tapasztalat
1-3 év szakmai tapasztalat
Teljes munkaidő, Nyugdíj mellett végezhető, Alkalmazotti jogviszony
Munkarend
Beosztás szerinti munkarend
Szükséges végzettség
Nem szükséges végzettség
Cégméret
500-1000 fő

Hirdető típusa
Közvetlen munkáltató