Ápoló, gondozó

Katolikus Szeretetszolgálat XXIII. János Otthon

A Katolikus Szeretetszolgálat XXIII. János Otthon egyházi fenntartású szociális intézmény, ahol idősek
otthona ellátási formában a székhelyen és telephelyeken összesen 297 főnek nyújtanak tartós
bentlakást és 10 fő – kiemelten demenciával élő személy – részére napközbeni ellátást.
Az intézmény keresztény szellemiségű, professzionális, személyközpontú idős ellátást biztosít a
főváros II. és XI. kerületében, valamint Solymáron.

A katolikus Intézmény a II. kerületi Okos Gizella Ház telephelyére keres ápolót, gondozót, átlagos
állapotú és demens lakók ápolására, gondozására teljes munkaidőben.

Főbb feladatok, munkák

  • Idősek teljes körű ellátása,
  • gondozása,
  • alapápolási feladatok végzése
  • folyamatos munkarendben, 12 órás munkaidő beosztásban.

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Családias munkakörnyezet, szakmai tovább fejlődés, csapatmunka.
  • A közalkalmazottak jogállásáról szóló törvény és a Munka Törvénykönyve szerinti bérezés, továbbá demens pótlék.
  • Stabil bejelentett jogviszony és munkabér.
  • Kedvezményes meleg ebéd és nyaralási lehetőség, közlekedési költségtérítés (bérlet 86 %-a)
  • Próbaidő után nettó 250 000 Ft/év SZÉP kártya juttatás.

Munkavégzés helye

Budapest, 1112 Budapest, Dayka Gábor u. 102-104.

Jelentkezési határidő

2024.05.30

Sebész, Mikrobiológus, Orvos, Orvoslátogató, Patikalátogató, Szociális munkás, Természetgyógyász, Logopédus, ápolási asszisztens, Egészségügy / Szociális ellátás, Egészségügyi asszisztens, Egészségügyi projektmenedzser, Egészségügyi szakember, Idősgondozó, Gyógyszerész
Foglalkoztatás jellege
Alkalmazotti jogviszony
Munkarend
Több műszak
Cégméret
100-250 fő

Biztosított eszközök

Juttatások
Széchenyi Pihenőkártya – szabadidő