Autószerelő

Autószerelő

Főbb feladatok, munkák

  •  a Részvénytársaság profiljába tartozó járművek és egyéb technikai eszközök javításában való részvétel
  • harcjárművek, gépjárművek azok fődarabjainak szét- és összeszerelése, részegységek, javítása, beszabályozása
  • technológiák, szabályzatok szerinti munkavégzés
  • a munkahelyi vezető által kiadott feladatok önálló ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • autószerelő, mezőgazdasági gépszerelő, gépjármű-mechatronikai szakmunkás-bizonyítvány
  • legalább 3 éves szakmai gyakorlat
  • büntetlen előélet

  • járművek (haditechnikai eszközök) szerelésében szerzett tapasztalat
  • C/CE/D kategóriára érvényes járművezetői engedély
  • gépkezelői engedély
  • célorientált, határozott fellépés, önálló döntési képesség, kötődés a védelmi szektorhoz

Amit kínálunk

  • szakmai fejlődési lehetőség, szakmai képzési programokon való részvétel
  • kulcsszerep a Magyar Védelmi Ipar újjáépítésében
  • munkába járási hozzájárulás
  • béren kívüli juttatások
  • munkaruha biztosítás

  • szakmai önéletrajz
  • hozzájáruló nyilatkozat önéletrajz, pályázati anyag kezeléséhez

Munkavégzés helye

Budapest

Jelentkezési határidő

2023.10.03

Állás, munka területe(i)
Szakmunka / fizikai munka, Autószerelő, Szervizes
Szükséges tapasztalat
1-3 év szakmai tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Teljes munkaidő, Alkalmazotti jogviszony
Munkarend
Általános munkarend
Szükséges végzettség
Szakiskola / Szakmunkás képző
Cégméret
50-100 fő

Hirdető típusa
Közvetítő cég