Autószerelő – Szekszárd

Járműdiagnosztikában jártas autószerelőt keresünk 1 műszakos munkarendbe Szekszárdra, a Nyitrai Autóház Kft-hez.

Főbb feladatok, munkák

gépjárművek javítása és időszakos szervizelése, felülvizsgálata gépjárművek felkészítése ügyfélnek történő átadásra és műszaki vizsgára állapotfelmérés, járműdiagnosztika

Az álláshoz tartozó elvárások

szakirányú képesítés járműdiagnosztikai szoftverek és berendezések ismerete, rutinszerű használata csapatmunkára való képesség precíz munkavégzés B kat. jogosítvány

autóvillamossági szerelésben való jártasság

Amit kínálunk

hosszútávú munkalehetőség a közel 30 éves szakmai múlttal rendelkező Nyitrai Csoportnál munkavállalói jogviszony modern eszközpark kulturált munkakörnyezet, tisztálkodási, étkezési lehetőség, munkaruha 100%-ban bejelentett bér (alapbér+ teljesítményarányos jutalék) fix munkaidő 8.00-17.00 (1 óra ebédszünettel) könnyen megközelíthető munkahely, ingyenes parkolás

Munkavégzés helye

Jelentkezési határidő

2024.05.13

Szakmunka / fizikai munka, Autóvillamossági szerelő, Autószerelő, Szervizes, Autószerelő
Szükséges tapasztalat
1-3 év szakmai tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Teljes munkaidő, Alkalmazotti jogviszony
Munkarend
Általános munkarend
Szakközépiskola / Technikum, Szakiskola / Szakmunkás képző, OKJ-és képzés

Hirdető típusa
Közvetlen munkáltató