BEJÖVŐ ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS

Főbb feladatok, munkák

  • Az ügyfeleinktől érkező hívások fogadása, a felmerülő kérdések, kérések megválaszolása és kezelése,
  • Ügyfeleink felkészült tájékoztatása banki szolgáltatásaink, termékeink aktuális akcióiról, részleteiről, ajánlatairól,
  • Ügyfeleink elégedettségének emelése, színvonalas, magas minőségű szolgáltatás nyújtásával,
  • A fenti feladatokhoz kapcsolódó adminisztrációs teendők precíz elvégzése,
  • Ügyfél- és profitorientált szemlélet elsajátítása, amivel a szakma legjobbjai közé szeretnél tartozni.

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Legalább középfokú végzettséggel rendelkezel,
  • Pályakezdőként szívesen indítanád nálunk a karrieredet, vagy pályát módosítanál,
  • Szeretsz és meggyőzően tudsz ügyfelekkel kommunikálni, előny hogyha ezt angol nyelven is szívesen megteszed,
  • Sikereid alapja, ügyfeleid elégedettsége,
  • Vágysz a folyamatos megmérettetésre, és az ahhoz kapcsolódó elismerésre,
  • Nyitott vagy az új dolgokra és a fejlődésre,
  • Nem félsz megosztani a csapattal az előremutató ötleteidet.

Amit kínálunk

Biztonság és fejlődés
  • Stabil nemzetközi háttérrel rendelkező multinacionális vállalat vagyunk,
  • Fix versenyképes alapbérre, valamint teljesítmény alapú bónuszra számíthatsz,
  • Egyéni célokhoz igazított karrierút, előrelépési lehetőségek várnak,
  • Elkötelezett, támogató vezetőkkel és eredményorientált kollégákkal dolgozunk,
  • Egy vadonat új, igazán izgalmas, innovatív környezetben várunk.
Támogatás és juttatások
  • 16 féle Cafeteria juttatási elem közül választhatsz: SZÉP kártya, extra szabadnap, munkába járási támogatás, egészségbiztosítás, jegyek kulturális rendezvényekre és sporteseményekre,
  • Kedvezményes lakáshiteltámogatást és dolgozói hitelt biztosítunk,
  • Nyelvi, szakmai képzések várnak,
  • Figyelünk Rád és segítünk Neked, hogy mind szakmailag, mind a személyes fejlődésedben sikereket érhess el.

Munkavégzés helye

Budapest

Jelentkezési határidő

2023.10.18

Recepciós, Szervező, Menedzser asszisztens, Telefonos ügyfélszolgálat, Ügyfélszolgálati munkatárs, Titkárnő, Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás, Ügyintéző, Biztosítási ügynök, Befektetési tanácsadó, Biztosítási menedzser, Biztosítási szakértő, Bankpénztáros, Bróker, Bank / Biztosítás / Pénzintézet, Adatrögzítő, Adminisztrációs asszisztens, Adminisztratív vezető, Adminisztrátor, Asszisztencia / Adminisztráció, Hitelspecialista, Irodavezető
Szükséges tapasztalat
Nem szükséges tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Alkalmazotti jogviszony
Munkarend
Általános munkarend
Szükséges végzettség
Középiskola
Cégméret
1000+ fő

Hirdető típusa
Közvetlen munkáltató