belföldi fuvarszervező, rakodásirányító

23 éve működő, tőkeerős bajai szállítmányozási vállalat munkatársat keres szállítmányozási ügyintéző, vasúti rakodásirányító munkakörbe. Ha szereted a kihívásokat, vezetőink és csapatunk segítségével nálunk új szakmát tanulhatsz, ami hosszútávú egzisztenciát biztosít neked.

Főbb feladatok, munkák

Feladatod: belföldi fuvarok szervezése, kapcsolattartás alvállalkozókkal, megrendelőkkel, telepekkel és telefonon, skype-on, emailen történő intenzív napi kommunikáció, vasúti rakodások levezénylése az országon belüli vasútállomásokon. Szükséges saját gépkocsival, B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezned.

Az álláshoz tartozó elvárások

min. érettségi számítógép felhasználói szintű ismeretet (Office programok) saját gépkocsi

angol, vagy német nyelv ismerete

Amit kínálunk

Ha céltudatos, agilis vagy, gyors előléptetés, karrierpálya vár rád, ami versenyképes jövedelemmel, munkába járási/lakhatási támogatással. Ne riasszon vissza, hogy mást tanultál, vagy más szakterületen dolgoztál és nem értesz a szállítmányozási logisztikához, mert mentor segítségével betanítunk! Ha pályakezdő vagy, akkor is számítunk rád, hiszen számos vezetőnk is így kezdte! Támogatjuk: szakmai továbbképzés, munkába járás (100%).

Munkavégzés helye

Jelentkezési határidő

2024.05.27

Állás, munka területe(i)
Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Diszpécser
Szükséges tapasztalat
Nem szükséges tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Alkalmazotti jogviszony
Munkarend
Általános munkarend
Szükséges végzettség
Középiskola
Cégméret
25-50 fő

Hirdető típusa
Közvetlen munkáltató