Belső Tréner

Mire számíthatsz nálunk?

Sok rétű feladatokra, lendületes napokra és vidám csapatra. Fokozatos betanításra, és arra, hogy melletted leszünk, nem csak az első időszakban. Szeretnénk, ha örömmel végeznéd a feladatodat, az ügyfélszolgálat támogatását. Szeretnénk, ha sokrétű tudást, tapasztalatot szereznél meg a nálunk töltött időszak alatt az oktatási feladatokkal kapcsolatban.

Főbb feladatok, munkák

  • az ügyfélszolgálati terület támogatása, aktív részvétel az oktatási anyagok tartalmi és módszertani összeállításában, elkészítésében
  • az új munkavállalók részére az onboarding program megtartása, betanítási folyamatuk koordinálása
  • szakmai oktatások, rendszeres belső képzések megszervezése, lebonyolítása
  • képzési nyilvántartás vezetése, karbantartása; e-learning felület frissítése
  • tevékenységünkkel kapcsolatos riportok összeállítása, adminisztrációs feladatok elvégzése
  • együttműködés a HR osztállyal az oktatások hatékonyságának mérésében, azok folyamatos fejlesztésében

Az álláshoz tartozó elvárások

Mit várunk tőled?

  • Elsősorban pozitív szemléletet, empátiát, kiemelkedő problémamegoldó képességet, és lendületes személyiséget.
  • Egy-két éves képzési területen megszerzett tapasztalatot és legalább aktív középfokú angolt nyelvtudást, amelyet használhatsz is a mindennapokban.

  • Ha már ügyfélszolgálati területen megszerzett tapasztalattal rendelkezel.

Amit kínálunk

  • Ahhoz, hogy hosszú távon legyél a munkatársunk rugalmas munkarendet, támogató csapatot, negyedéves bónuszt biztosítunk számodra.

Munkavégzés helye

Budapest

Jelentkezési határidő

2023.10.17

Oktatás / Képzés, Oktatási projektmenedzser, Tréning menedzser
Szükséges nyelvtudás
Angol – Középfok
Szükséges tapasztalat
1-3 év szakmai tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Alkalmazotti jogviszony
Munkarend
Általános munkarend
Szükséges végzettség
Középiskola
Cégméret
50-100 fő

Hirdető típusa
Közvetítő cég