Bérszámfejtő

Megbízónk részére BÉRSZÁMFEJTŐ pozícióba munkatársat keresünk!

Főbb feladatok, munkák

  • munkaszerződések előkészítése
  • munkavállaló ki- és beléptetése
  • bérelszámolás előkészítése, számfejtése
  • havi, negyedéves, éves bevallások, jelentések, statisztikák készítése
  • könyvelés támogatása
  • egyéb adminisztrációs feladatok elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások

  • középfokú szakirányú végzettség
  • excel felhasználó szintű ismerete
  • min 1 év gyakorlat
  • angol vagy német alapszintű kommunikáció ( A2-B1)

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Mérlegképes könyvelő végzettség

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • családias környezet

Munkavégzés helye

Kecskemét

Jelentkezési határidő

2024.06.04

Recepciós, Szakmai asszisztens, Számlázó, Pénztáros, Számviteli munkatárs, Menedzser asszisztens, Pénzügyi szakember, Pályázatíró, Pénzügy / Számvitel / Kontrolling, Pénzügyi asszisztens, Pénzügyi auditor, Pénzügyi elemző, Pénzügyi kontroller, Szervező, Titkárnő, Titkárnő, Titkár, Ügyintéző, Bérszámfejtő, Adatrögzítő, Adminisztrációs asszisztens, Adminisztratív vezető, Adminisztrátor, Adminisztrátor, Dokumentumkezelő, Asszisztencia / Adminisztráció, Kontroller, Könyvelő, Könyvelő segéd, Irodavezető, Főkönyvelő
Szükséges tapasztalat
1-3 év szakmai tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Alkalmazotti jogviszony
Munkarend
Általános munkarend
Szükséges végzettség
Középiskola

Hirdető típusa
Közvetítő cég