Betanított Leltározó (Magyarország)

A Kaptár munkaerőkölcsönzéssel és kiskereskedelmi kisegítő szolgáltatásokkal foglalkozik első sorban Németországban, Hollandiában, Ausztriában és Magyarországon. Ez egy folyamatosan mozgásban lévő és fejlődő közösség. Szorgalmas és hatékony munkával igyekszünk értéket teremteni számos élőmunkaerő-igényes területen.
Munkatársakat keresünk betanított leltározó pozícióba hazai munkavégzéssel, júniusi kezdéssel.

Főbb feladatok, munkák

Kereskedelmi áruházak polcain történő árukészlet megszámolása és beazonosítása kézi vonalkódolvasó segítségével.

Az álláshoz tartozó elvárások

  • középfokú végzettség
  • szorgalmas, precíz hozzáállás
  • főképp Budapesti jelentkezőket várunk

  • B kategóriás jogosítvány
  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • kereskedelemben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • órabér nappal: bruttó 2000-2500 Ft
  • kiegészítő juttatások, például fizetett utazási idő, napidíj stb.
  • havi várható munkaidő 120-160 óra
  • nappali munkavégzés
  • teljes munkaidős és részmunkaidős foglalkoztatásra is lehetőséget biztosítunk
  • előre lépési lehetőség
  • könnyű fizikai munka

Munkavégzés helye

Budapest

Jelentkezési határidő

2024.05.17

Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Betanított / Fizikai / Segédmunka, Szakmunka / fizikai munka
Szükséges tapasztalat
Nem szükséges tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Alkalmazotti jogviszony, Részmunkaidő, Teljes munkaidő
Munkarend
Beosztás szerinti munkarend
Szükséges végzettség
Szakiskola / Szakmunkás képző, Középiskola
Cégméret
0-10 fő

Hirdető típusa
Közvetlen munkáltató