Betanított munkakörre keresünk munkatársakat győri telephelyünkre

TRICON HUNGARY Korlátolt Felelősségű Társaság

A Tricon Hungary Kft. a dán Tricon csoport tagja,

mely vevői rendelésre készít speciális igények szerint

villamos berendezéseket, vezető dán és más külföldi vállalatoknak.

Legtöbb termékünk az export piacokon kerül értékesítésre.

Betanított munkakörre keresünk új munkatársakat összeszerelési feladatok ellátására, üzemterület rendben tartására, csomagolásra győri új telephelyünkre. Amennyiben szeretnél csatlakozni csapatunkhoz Önétrajzodat a JELENTKEZEM gomb megnyomásával küldheted el.

Főbb feladatok, munkák

  • Összeszerelői munkálatok ellátása üzemcsarnokunkban,
  • Csomagolás,

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Min. középiskolai végzettség
  • Műszaki beállítottság
  • Szerszámhasználati ismeretek
  • Számítógépes ismeretek

Amit kínálunk

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • 1 műszakos munkarend
  • Családias légkör
  • Versenyképes bérezés, cafetéria

Munkavégzés helye

Győr

Jelentkezési határidő

2024.01.15

Betanított / Fizikai / Segédmunka, Szakmunka / fizikai munka
Szükséges tapasztalat
Nem szükséges tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Alkalmazotti jogviszony
Munkarend
Általános munkarend
Szükséges végzettség
Középiskola

Hirdető típusa
Közvetlen munkáltató