Betanított munkatárs (Lepsény)

Érdekel a mezőgazdaság? Tapasztalatod is van akár? Jelentkezz Lepsénybe betanított pozícióba!

Főbb feladatok, munkák

  • Különböző tisztítógépek, átvevő- és csomagolóegységek, árufelszedők, csávázógépek üzemeltetésében való aktív részvétel.
  • Napi munkabeosztásától függően rakodási feladatok ellátása (zsák palettázás 8kg-tól 20-kg-ig).
  • Anyagmozgató-, tisztító-, csomagoló berendezések, emelőgépek, folyamatos működésének biztosítása.
  • Üzem és az üzemben található gépek, eszközök takarítása

  • vetőmagüzemi feldolgozás során szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

próbaidőben:
  • 264.000 Ft bruttó alapbér
  • 40.000 Ft bruttó jelenléti bónusz (az első ledolgozott teljes hónaptól )
  • 50.000 Ft bruttó teljesítmény bónusz (az első ledolgozott teljes hónaptól )
  • 18.000 Ft Szép kártya (az első ledolgozott teljes hónaptól )
próbaidő lejárta után:
  • 278.000 Ft bruttó alapbér
  • 40.000 Ft bruttó jelenléti bónusz
  • 50.000 Ft bruttó teljesítmény bónusz
  • 18.000 Ft Szép kártya

Munkavégzés helye

Lepsény

Jelentkezési határidő

2023.12.07

Állás, munka területe(i)
Egyéb szakmunka, Szakmunka / fizikai munka
Szükséges tapasztalat
Nem szükséges tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Teljes munkaidő
Munkarend
Beosztás szerinti munkarend
Szükséges végzettség
Nem szükséges végzettség

Hirdető típusa
Közvetítő cég