Biztonságtechnikai műszerész / szerelő

Főbb feladatok, munkák

  • Gyengeáramú kivitelezési, bővítési és karbantartási munkák ellátása
  • Általános kiépítési, kábelezési, szerelési munkák elvégzése
  • Riasztórendszerek és/vagy tűzjelző és oltórendszerek kiépítése, karbantartása
  • Rajzolás, szükség esetén javaslattétel a rendelkezésre álló tervrajzok és dokumentumok módosítására
  • Fel nem használt eszközök, anyagok, mérőeszközök, szükség szerint módosított tervrajzok és dokumentumok átadása a raktárnak/projektvezetőnek
  • Szükség esetén oktatást tart a kezelő személyzet részére a telepített eszközök/rendszerek használatára

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Biztonságtechnikai szerelő / elektroműszerész / biztonságtechnikai mérnök végzettséggel rendelkezel
  • Van tapasztalatod gyengeáramú komplex rendszerekkel, vagy azok kivitelezésében
  • Érted és használni tudod a műszaki leírásokat, rajzokat
  • Rugalmas, gyors és precíz vagy, megoldóemberként tekintesz a feladataidra
  • Jól és hatékonyan kommunikálsz, ügyfélorientált szemléletű vagy
  • Fontos számodra a munkád magas minősége és a szakértelem
  • Szeretsz és tudsz csapatban, kiváló szakemberekkel dolgozni

Amit kínálunk

  • Bejelentett munkahelyet biztosítunk és hosszú távra tervezünk veled
  • Támogatjuk a szakmai fejlődésedet (továbbképzések, jogosultságok megszerzése és új rendszerek megismerése)
  • Vállalati bónuszrendszerünkkel
  • Élet- és balesetbiztosítással
  • Dolgozói kedvezményekkel
  • Valamint céges telefonnal gondoskodunk rólad
  • Employee Assistance Programunkon keresztül téged, és közeli hozzátartozóidat is támogatjuk
  • Kedvezményes áron vehetsz igénybe több szolgáltatást, az AYCM partnerei is vagyunk
  • A bejáráshoz pedig BKK bérlettel járulunk hozzá, de ha biciklivel szeretnél közlekedni, abban is tudunk támogatni

Munkavégzés helye

Budapest

Jelentkezési határidő

2023.11.01

Állás, munka területe(i)
Szakmunka / fizikai munka, Műszerész
Szükséges tapasztalat
1-3 év szakmai tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Teljes munkaidő, Alkalmazotti jogviszony
Munkarend
Általános munkarend
Szükséges végzettség
Szakiskola / Szakmunkás képző
Cégméret
25-50 fő

Hirdető típusa
Közvetítő cég