Bőrgyógyász szakorvos

UROMED DIAGNOSZTIKA Kft.

Színvonalas rendelő, attraktív áron, kiválóan felszerelt műtő, 1 napos sebészeti ellátásokhoz, kulturált, kényelmes váró, segítőkész recepció, jó megközelítés (Margit híd budai hídfő 3 perc séta), teljeskörű diagnosztikai háttér, 8 társszakma jelenléte egy helyen (urológia, onkológia, fül-orr-gégészet, endokrinológia, reumatológia, érsebészet, radiológia, kardiológia).

Amit kínálunk

Munkavégzés helye

Budapest

Jelentkezési határidő

2024.02.13

Állás, munka területe(i)
Egészségügy / Szociális ellátás
Szükséges tapasztalat
3-5 év szakmai tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Vállalkozói
Szükséges végzettség
Egyetem