Call Center munkatárs

Várjuk jelentkezésed, ha képes vagy a fejlődésre egy komplex,

folyamatosan növekvő igényeket támasztó szakmai környezetben.

Örülünk annak, ha van már tapasztalatod call centerben és várunk pályakezdőként is,

mert nálunk sokat tanulhatsz a szakmáról.

Főbb feladatok, munkák

  • ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás telefonon, írásban és személyesen
  • bejövő hívások fogadása, kimenő hívások indítása, valamint azokhoz tartózó teljes körű adminisztratív ügyintézés
  • az ügyfelek tájékoztatása az elmaradásuk státuszáról, aktuális egyenlegéről, fizetési lehetőségekről
  • az ügyintézéshez kapcsolódó események adminisztrálása a belső adatbázisban, adatok karbantartása
  • reklamációk és panaszok kezelése, feldolgozása
  • fizetési megállapodások elérése, nyomon követése
  • társosztályokkal történő folyamatos kapcsolattartás

Az álláshoz tartozó elvárások

  • legalább középfokú végzettség
  • jogszabályi környezet alapszintű ismerete
  • kiemelkedő kommunikációs készség szóban és írásban
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • precíz és gyors munkavégzés
  • nagyfokú munkabírás és terhelhetőség
  • monotonitás és stressz tűrő képesség
  • jó problémamegoldó és konfliktuskezelő képesség
  • eredményorientáltság
  • ügyfélközpontúság
  • képesség a feladatok önálló elvégzésére, de nyitottság a csapatmunkára, az együttműködésre

  • követeléskezelési és ügyfélszolgálati területen szerzett releváns tapasztalat
  • végrehajtói irodában vagy követeléskezelő cégnél telefonos ügyfélszolgálaton szerzett gyakorlat (min. 1 év)
  • jogi asszisztensi végzettség
  • ügyfélszolgálati tapasztalat pénzügyi vagy közüzemi szektorban
  • call center tapasztalat (pénzügyi, szolgáltatói szektorban)

Amit kínálunk

  • kitűnő munkahelyi környezet
  • versenyképes jövedelem és juttatás (cafeteria)
  • fejlődési lehetőség
  • egészséges életmód és sportolás támogatása
  • bejelentett főállású munkaviszony
  • stabil hátterű követeléskezelési társaságnál magas színvonalú szakmai környezet

Munkavégzés helye

Budapest

Jelentkezési határidő

2023.10.18

Telefonos ügyfélszolgálat, Telefonos értékesítő, Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás, Értékesítés / Kereskedelem, Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges tapasztalat
1-3 év szakmai tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Alkalmazotti jogviszony
Munkarend
Általános munkarend
Szükséges végzettség
Középiskola
Cégméret
50-100 fő

Hirdető típusa
Közvetlen munkáltató