Csoportvezető

Főbb feladatok, munkák

Amiben számítunk leendő munkatársunk tudására, szakmai hozzáértésére:

  • pályázat- és támogatáskezeléssel összefüggő csoportvezetői feladatok ellátása
  • projektmenedzserek és pályázatértékelők által végzett feladatok nyomonkövetése, felülvizsgálata, szakmai és operatív irányítása
  • eljárásrendek felülvizsgálata, javaslattétel azok módosítására
  • belső képzések szervezése és megtartása, a képzési tematika és tartalom összeállítása
  • nyilvántartások, kimutatások, projektekhez kapcsolódó különböző beszámolók készítése
  • projekt szakmai tervezésének készítése, és a végrehajtásának felügyelete
  • felhívások, pályázati kiírások előkészítésében és véglegesítésében való részvétel
  • az iroda működésével kapcsolatos egyedi, komplex feladatok ellátása, az irodavezető és a senior projektvezetők munkájának támogatása
  • levéltervezetek, illetve egyéb komplex írásos anyagok elkészítése
  • munkatársakkal történő napi kapcsolattartás, kiscsoportok irányítása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • felsőfokú végzettség
  • EPTK / EUPR elektronikus felület ismerete
  • releváns, legalább 5 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • gyors reakcióidő, alkalmazkodó képesség
  • önálló feladatellátás, ad-hoc feladatokra való alkalmasság
  • igényes, teljeskörű munkavégzésre való törekvés
  • stressztűrő képesség
  • hatékony munkaszervezés
  • szabálykövető hozzáállás
  • Microsoft Office magabiztos ismerete, ezen belül gyakorlott Excel alapismeretek
  • jó kommunikációs képesség szóban és írásban
  • terhelhetőség

  • pályázatkezelési tapasztalat
  • államháztartási gyakorlat
  • gyakorlati HR ismeretek
  • azonnali munkakezdés

Amit kínálunk

  • heti 2 nap otthoni munkavégzés
  • korszerű laptop és mobiltelefon biztosítása
  • béren kívüli juttatás
  • barátságos légkör
  • stabil, hosszú távú munkahely
  • változatos feladatok
  • szakmai fejlődési lehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, úgy „Csoportvezető” jeligével és bérigény megjelölésével juttassa el részletes szakmai önéletrajzát, melyben kérjük feltüntetni azon pályázati projektek azonosítóit, melyekben korábban közreműködött alenti Jelentkezem gombra kattintva.

Munkavégzés helye

Budapest

Jelentkezési határidő

2023.11.09

Pályázatíró, Üzleti támogató központok, Csoportvezető, Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges tapasztalat
5-10 év szakmai tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Alkalmazotti jogviszony
Munkarend
Általános munkarend
Szükséges végzettség
Főiskola

Hirdető típusa
Közvetítő cég