CSOPORTVEZETŐ AUDITOR (Heves megye)

  • Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát.

Főbb feladatok, munkák

  • Egy két fős csapat munkájának megszervezése, irányítása
  • Lokális és nemzetközi auditmenedzsment: komplex vállalati auditok tervezése, végrehajtása (irányadó területek pl.: pénzügy és számvitel, HR és bérszámfejtés, termelés, minőségbiztosítás)
  • Az eredmények kiértékelése és prezentálása magyar és nemzetközi felsővezetés számára
  • Javaslattétel javító intézkedések bevezetésére
  • Vállalatirányítási és IT rendszerek használata

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Felsőfokú végzettség (a gazdasági területen szerzett képesítés előnyt jelent)
  • Auditmenedzsment terén szerzett többéves szakmai tapasztalat
  • A gyártóipari háttér előnyt jelent
  • Aktív, jó angol nyelvtudás

Munkavégzés helye

Heves megye

Jelentkezési határidő

2023.10.13

Pénzügyi auditor, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés, Pénzügy / Számvitel / Kontrolling, Gazdasági szakember
Szükséges tapasztalat
3-5 év szakmai tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Alkalmazotti jogviszony
Munkarend
Általános munkarend
Szükséges végzettség
Főiskola, Egyetem
Cégméret
50-100 fő

Hirdető típusa
Közvetítő cég