Csőszerelő – Veszprém

Veszprémi víz- gáz- fűtés szereléssel foglalkozó partnerünk csapatába keresünk pályakezdő vagy tapasztalattal rendelkező kollégát csőszerelő munkakörbe.

Főbb feladatok, munkák

- Lakóépületek belső fűtési rendszereinek kialakítása, valamint ezek karbantartása és javítása - Vízhálózatok kiépítésében, javításában, karbantartásában való részvétel - Gázkészülékek beüzemelésében, javításában, cseréjében való részvétel - Gázhálózatok korszerűsítésében való részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások

- Szakirányú középfokú végzettség - B kategóriás jogosítvány

- Munkakörben szerzett több éves tapasztalat

Amit kínálunk

- Heti 5 napos munkavégzés (hétfőtől péntekig) - Magas szintű szakmai irányítás - Profi eszközpark - Stabil megrendelői háttér - Hosszú távú munkalehetőség - Főállás vagy vállalkozói jogviszony - Korrekt bérezés - Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Veszprém

Jelentkezési határidő

2024.06.07

Betanított / Fizikai / Segédmunka, Szakmunka / fizikai munka, Szerelő
Szükséges tapasztalat
1-3 év szakmai tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Teljes munkaidő
Szükséges végzettség
Szakiskola / Szakmunkás képző, Szakközépiskola / Technikum

Hirdető típusa
Közvetítő cég