Elektromos karbantartó

Főbb feladatok, munkák

  • A termelőgépek, épületgépészeti berendezések elektromos javítási és felújítási munkáinak elvégzése
  • Alkatrészigény meghatározása, igények leadása
  • Szakértői irányítás mellett átfogó és összetett javítási munkálatok, átalakítások és új eszközök gyártásának végrehajtásában történő közreműködés
  • Üzemzavarok elhárítása, a karbantartás elvégzése a meglévő karbantartási terv alapján
  • Alkatrészek cseréje az előírások szerint
  • Határidők betartása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Legalább 3 éves ipari környezetben szerzett karbantartói tapasztalat
  • Hidraulikus, pneumatikus rendszerek ismerete
  • Kapcsolási rajzismerete
  • Siemens S5, S7 vezérlési ismeret
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • Precíz, igényes munkavégzés

  • Német vagy angol nyelvtudás előnyt jelent
  • SAP ismerete előny

Amit kínálunk

Munkavégzés helye

Debrecen

Jelentkezési határidő

2023.10.18

Gyártás / Termelés, Karbantartó-mérnök, Karbantartó, Szervizes, Mérnök / Műszaki, Műszaki munkatárs
Szükséges tapasztalat
1-3 év szakmai tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Alkalmazotti jogviszony
Munkarend
3 műszak
Szükséges végzettség
Szakközépiskola / Technikum
Cégméret
500-1000 fő

Hirdető típusa
Közvetítő cég