ÉPÍTÉSVEZETŐ

EB HUNGARY INVEST Ingatlanfejlesztő és Építőipari Korlátolt Felelősségű Társaság

Az EB HUNGARY INVEST KFT. www.ebhinvest.hu 2004 óta működik a generálkivitelezési és
műemlékfelújítási piacon. Az anno két mérnök által alapított vállalat napjainkra 17 milliárd forintot
meghaladó árbevételű építőipari vállalattá nőtte ki magát.

Az EBH INVEST –nél azon dolgozunk, hogy megmutassuk, Magyarországon is lehet német minőségű
építőipari projekteket megvalósítani. Építőipari tevékenységünk felöleli intézmények és irodák,
kereskedelmi- és lakóingatlanok, valamint műemlékek teljes körű generálkivitelezését, projekt-, fejlesztés-
és a kivitelezés menedzsmentjét. Megrendelőink között számos cég és intézmény, önkormányzat, egyház
megtalálható.

Új kollégáinkat keressük
munkakörbe, budapesti és vidéki projektjeinkre.

Főbb feladatok, munkák

  • Magasépítési projektek építési, felújítási, kivitelezési munkáinak helyszíni felügyeletében, irányításában, szervezésében, a különböző szakágak párhuzamos munkájának koordinálásában
  • A szerződések belső és külső határidőinek megtartásában, magas szintű műszaki tartalom biztosításában és költségkereteken belüli teljesítésében
  • A projektvezetővel való folyamatos egyeztetésben és együttműködésben
  • Megrendelő helyszíni képviselőivel való napi kapcsolattartásban
  • Alvállalkozók munkájának irányításában, napi tevékenységek összehangolásában
  • Anyagszállítás koordinálásában, átvételében, dokumentálásában
  • E-napló naprakész vezetésében

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Minimum magasépítő technikus képesítéssel rendelkezel
  • Kivitelezésben szerzett min. 3 év tapasztalatod van, előny, ha magasépítés területén
  • Felhasználói szintű a számítástechnikai ismereted (Excel, Word, Outlook)
  • Rendelkezel erkölcsi bizonyítvánnyal
  • Jellemez az önálló munkavégzés, a határozott, magabiztos fellépés és proaktív irányítói szemlélet
  • Terhelhető vagy a cél érdekében és kimagasló szervező és problémamegoldó képességeid vannak

Amit kínálunk

  • Hosszútávú munkalehetőséget, stabilitást és előrelépési lehetőséget nyújtunk egy dinamikusan fejlődő vállalatnál
  • Biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges eszközöket (munkavédelmi felszerelés, laptop, mobiltelefon, projekt függvényében céges autó stb.)
  • Versenyképes és komplex juttatási csomagot adunk és eredményes projektenként plusz bónuszokkal jutalmazunk
  • Szakmai szempontból izgalmas, változatos projektek sikeréhez járulhat hozzá csapatunk minden tagja és jól képzett, tapasztalt munkatársakkal dolgozhat együtt
  • Fiatalos, lendületes, összetartó és fejlődést támogató csapat vagyunk
  Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő Munkavégzés helye: Országos szinten dolgozó generálkivitelező cég vagyunk budapesti telephellyel Projektjeink kiterjednek: Budapestre és Pest megyére, Heves megyére, Veszprém megyére, Zala megyére stb. Jelentkezés módja: Pályázatod (fénykés magyar nyelvű önéletrajz fizetési igény megadásával) az alábbi “Jelentkezem” gombra kattintva küld el számunkra.

Munkavégzés helye

Budapest

Jelentkezési határidő

2024.04.01

Kivitelező, General kivitelező, Műszaki előkészítő, Művezető, Üzemeltető, Kivitelező, Egyéb építőipari állás, Ingatlan értékesítő, Ingatlan menedzser, Ingatlankezelő, Ingatlanközvetítő, Építés / Ingatlan, Építési menedzser, Építési projekt menedzser, Építész, Építőipar, Ingatlan vezető, Építőmérnök, Épületgépész
Szükséges tapasztalat
3-5 év szakmai tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Alkalmazotti jogviszony
Munkarend
Általános munkarend
Szükséges végzettség
Szakközépiskola / Technikum

Hirdető típusa
Közvetlen munkáltató