Építésvezető

Főbb feladatok, munkák

  • Építéshelyszín operatív vezetése, kivitelezési munkák koordinálása
  • Alvállalkozói tevékenység irányítása, összehangolása, ellenőrzése
  • Anyagszállítás koordinálása, mennyiségi és minőségi átvétele, dokumentálása
  • Kivitelezési ütemterv nyomon követése, ellenőrzése
  • Megrendelői- és alvállalkozói kooperációkban történő közreműködés
  • Munkabiztonsági előírások felügyelete, betartásának biztosítása
  • Szerződések betartása, betartatása
  • Folyamatos kapcsolattartás megrendelővel, alvállalkozókkal, kollégákkal

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Középfokú (magasépítő technikus) vagy felsőfokú (építész-, építőmérnök) szakmai végzettség
  • Önálló munkavégzés
  • Rugalmasság, pontosság
  • Kreativitás
  • Számítógépes felhasználói ismeretek (Word, Excel)
  • Munkabírás
  • Problémamegoldó készség
  • Jó szervező készség
  • Határozott fellépés, magabiztosság
  • Magas fokú terhelhetőség
  • Jó kommunikációs készség

  • 3-5 éves építésvezetői tapasztalat
  • Felelős műszaki vezetői jogosultság megléte
  • Műemléki felelős műszaki vezetői jogosultság megléte
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Karrier lehetőség
  • Dinamikusan növekvő vállalkozás
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Különleges, kihívást jelentő munkák kivitelezése
  • Céges autó

Munkavégzés helye

Budapest

Jelentkezési határidő

2023.12.05

Mérnök / Műszaki, Építés / Ingatlan, Építészmérnök, Építőipar, Ingatlan vezető, Építőmérnök
Szükséges tapasztalat
1-3 év szakmai tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Teljes munkaidő, Alkalmazotti jogviszony
Szükséges végzettség
Szakközépiskola / Technikum, Főiskola

Hirdető típusa
Közvetítő cég