Épületkarbantartó

Főbb feladatok, munkák

  • Irodaház műszaki napi üzemeltetési feladatainak ellátása
  • Épületvillamossági, gépészeti berendezések napi kezelése, ellenőrzése, üzemben tartása és eseti kijavítása
  • Alvállalkozók kísérete
  • Bérlőkkel való kapcsolattartás
  • Munkálatok számítógépen való alapszintű dokumentálása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Műszaki végzettség és szakmai tapasztalat irodaházak vagy bevásárlóközpontok üzemeltetésében
  • Számítógépes ismeretek
  • Kommunikációs készség és tudj csapatban is dolgozni
  • Önálló munkavégzésre képesség
  • Villanyszerelő vagy gépész vagy, festő vagy burkoló vagy víz-gáz szerelő végzettséggel rendelkezik
  • Udvarias, határozott fellépésű
  • Magasfokú problémamegoldó képességgel rendelkezik

Amit kínálunk

  • Igényes munkakörnyezetben dolgozunk, a legtöbb projektünkön ingyenesen tudsz parkolni
  • Hosszútávra keressük új csapattagunkat egy jól működő csapatba
  • Szakmai fejlődésed érdekében külső és belső tréningek, angol nyelvoktatás, igény szerint képzési hozzájárulás tanulmányok folytatásához, előrelépési lehetőség
  • Béren kívüli cafeteria juttatás
  • Szeretjük a vállalati csapatépítő programokat, ugyanakkor nem kötelezünk rá, ha Te inkább magányos farkas vagy

Munkavégzés helye

Budapest

Jelentkezési határidő

2023.10.18

Állás, munka területe(i)
Építés / Ingatlan, Épületkarbantartó
Szükséges tapasztalat
1-3 év szakmai tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Alkalmazotti jogviszony
Munkarend
Általános munkarend
Szükséges végzettség
Szakiskola / Szakmunkás képző
Cégméret
50-100 fő

Hirdető típusa
Közvetítő cég