ÉPÜLETVILLAMOSSÁGI PROJEKTVEZETŐ / LÉTESÍTMÉNYFELELŐS

EB HUNGARY INVEST Ingatlanfejlesztő és Építőipari Korlátolt Felelősségű Társaság

Az EB HUNGARY INVEST KFT. www.ebhinvest.hu 2004 óta működik a generálkivitelezési és
műemlékfelújítási piacon. Az anno két mérnök által alapított vállalat napjainkra 17 milliárd forintot
meghaladó árbevételű építőipari vállalattá nőtte ki magát.

Az EBH INVEST –nél azon dolgozunk, hogy megmutassuk, Magyarországon is lehet német minőségű
építőipari projekteket megvalósítani. Építőipari tevékenységünk felöleli intézmények és irodák,
kereskedelmi- és lakóingatlanok, valamint műemlékek teljes körű generálkivitelezését, projekt-, fejlesztés-
és a kivitelezés menedzsmentjét. Megrendelőink között számos cég és intézmény, önkormányzat, egyház
megtalálható.

Folyamatosan fejlődő csapatunkba, az egyre növekvő feladatok ellátásához keressük kollégánkat:
ÉPÜLETVILLAMOSSÁGI PROJEKTVEZETŐ / ÉTESÍTMÉNYFELELŐS

munkakörbe.

Főbb feladatok, munkák

  • Szakági elektromos tervek műszaki felülvizsgálatában, költségvetések mennyiségi ellenőrzésében
  • Optimális műszaki tartalom kiválasztásában
  • Alvállalkozók és beszállítók versenyeztetésében
  • Projektek időbeli és pénzügyi ütemezésében, erőforrásszükségletek meghatározásában
  • Elektromos alvállalkozói és beszállítói szerződéskötés előkészítésében
  • Kapcsolattartásban a megrendelői-, alvállalkozói-, beszállítói körrel
  • Helyszíni kooperációkon való aktív részvételben
  • Alvállalkozók és beszállítók munkájának összehangolásában és koordinálásában
  • Emlékeztetők összeállításában és pénzügyi-műszaki riportok készítésében
  • Kreativitásodban: régi épületek teljeskörű újjáépítésének és korszerű technológiára való kiváltásának menedzselésében, technológiai elképzelések kialakításában és megvalósításában

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Minimum középfokú szakirányú végzettséged van és rendelkezel 5 év releváns szakmai tapasztalattal kivitelezés terén
  • Stabil, felhasználói szintű Excel, Word, Outlook ismerettel rendelkezel
  • B kategóriás gépjárművezetői engedélyed van
  • Jellemez a precizitás, önállóság és agilitás
  • Úgy érzed tárgyalási és problémamegoldó képességed kiváló és felelősségteljes, valamint határozott és magabiztos a fellépésed

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (pl. Épületvillamosság vagy épületautomatika szakirányon szerzett villamosmérnöki diploma stb.)
  • Érvényes Felelős Műszaki Vezetői jogosultság
  • Szereléstechnológiákra, szakmában jártas anyagokra vonatkozó szabványok naprakész ismerete
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete (pl. ENIAC)
  • AutoCAD, MS Projekt ismeret

Amit kínálunk

  • Hosszútávú munkalehetőséget, stabilitást és karrierlehetőséget nyújtunk egy fejlődő vállalatnál
  • Izgalmas, szakmai kihívást jelentő feladatokat, melyben leendő kollégánk a tervezéstől a kulcsrakész állapotig felügyelheti nagyszabású projektek elektromos szakági munkáit
  • Biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges eszközöket (munkavédelmi felszerelés, laptop, mobiltelefon, projekt függvényében céges autó stb.)
  • Versenyképes juttatási csomagot és eredményes projektenként plusz bónuszokat adunk
  • Jóléti szolgáltatások járnak kollégáinknak (pl. irodai masszázs stb.) és hangulatos közösségi események (koncertek, pizza- és gyümölcsnapok stb.)
  • Sokrétű munka és megrendelői körrel rendelkezünk
  Munkavégzés helye: Irodai munkavégzés Budapest X. kerület, az építés kivitelezési munkák országszerte. Jelentkezés: Pályázatod (fényképes magyar nyelvű önéletrajz fizetési igény megadásával; motivációs levél) az alábbi “Jelentkezem” gombra kattintva küld el számunkra.

Munkavégzés helye

Budapest

Jelentkezési határidő

2024.04.01

Kivitelező, Kivitelező, General kivitelező, Műszaki előkészítő, Művezető, Üzemeltető, Egyéb építőipari állás, Energetika / Villamosság, Ingatlan értékesítő, Ingatlan menedzser, Ingatlankezelő, Ingatlanközvetítő, Energetikus, Építés / Ingatlan, Építési menedzser, Építési projekt menedzser, Építész, Építőipar, Ingatlan vezető, Építőmérnök, Épületgépész
Szükséges tapasztalat
3-5 év szakmai tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Alkalmazotti jogviszony
Munkarend
Általános munkarend
Szükséges végzettség
Középiskola

Hirdető típusa
Közvetlen munkáltató