ÉRTÉKESÍTÉSI SZAKÉRTŐ

Zsu-Krisz 2005 Kereskedelmi és Szolgáltató Betéti Társaság

Nem szereted a korán kelést, vagy a több műszakos munkarendet?

Szívesen dolgoznál rugalmas munkaidőben, és akár home office-ban?

Cégünk egy dinamikus és innovatív biztosítási vállalat, ahová lelkes és tapasztalt értékesítési szakértőt keresünk, aki csatlakozna az üzletfejlesztési csapatunkhoz.

Ha szeretsz emberekkel kapcsolatot teremteni, magas szintű kommunikációs és értékesítési készségekkel rendelkezel, valamint szeretnél része lenni egy növekvő iparágnak, akkor ez a pozíció Neked szól!

Ha szeretnél csatlakozni hozzánk és része lenni egy dinamikus csapatnak, amely magas színvonalú biztosítási szolgáltatásokat nyújt ügyfeleinek, küldd el részünkre fényképes szakmai önéletrajzodat.

Főbb feladatok, munkák

  • A cégcsoport ügyfélkörének bővítése igényalapú pénzügyi tervezéssel
  • Meglévő ügyfelek felkeresése hosszútávú üzleti kapcsolat kiépítése céljából
  • A társaság termékeinek értékesítése: biztosítás, hitel, nyugdíjpénztár, befektetési alapok
  • Értékesítési célkitűzések elérése

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Minimum érettségi (diploma vagy MNB hatósági tanúsítvány előny)
  • Kiváló kapcsolatteremtő és tárgyalási készség
  • Eredmény- és ügyfélorientáltság
  • Nyitottság az új technológiák használatára
  • Nyitottság a folyamatos fejlődésre és tanulásra
  • Mentori betanítás után képesség az önálló munkavégzésre

  • Értékesítési területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Teljesítményarányos juttatási rendszer (átlagosan 350-500 ezer Ft/hó)
  • Hivatásindító támogatás (külön megállapodás alapján min. 4.650.000 Ft-os éves bevétel)
  • Folyamatos képzések és karrierfejlődési programok
  • Személyre szabott mentorálás, támogató munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő és a betanítás után home office lehetőség
  • Saját tanácsadói weboldal

Munkavégzés helye

Budapest és vonzásköre

Jelentkezési határidő

2023.09.01

Értékesítés / Kereskedelem, Értékesítési tanácsadó, Pénzügyi értékesítő
Szükséges tapasztalat
Nem szükséges tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Vállalkozói
Munkarend
Beosztás szerinti munkarend

Hirdető típusa
Közvetlen munkáltató