Értékesítő

Értékesítő

Ha változtatásban gondolkozol ne hagyd ki ezt a lehetőséget!
A változtatás hozzon Neked új lehetőséget, ahol folyamatosan fejlődhetsz, rugalmas időbeosztásban dolgozhatsz és nem utolsó sorban igazán magas jövedelemre tehetsz szert!
Válts át az alkalmazotti jogviszonyodról nagyfokú szabadságra!
(Csak szólok: Aki egyszer megízleli milyen jó szabadnak lenni, soha többé nem akar majd mást )
Gyere és próbáld ki magad, válaszd ki az egyik irodánkat ( Zalaegerszeg, Lenti, Körmend, Kőszeg) és beszélgessünk egyet.
A döntést Te hozod meg, mi a lehetőséget, hogy elindulj egy másik úton, a siker útján!

Amit kínálunk

Munkavégzés helye

Jelentkezési határidő

2024.06.21

Értékesítés / Kereskedelem, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés, Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges tapasztalat
Nem szükséges tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Vállalkozói
Munkarend
Kötetlen munkaidő
Szükséges végzettség
OKJ-és képzés, Középiskola
Jövedelem
nettó 550.000 Ft – 600.000 Ft Ft