Esztergályos – 1 műszak – Veszprém

Veszprémi gyártó partnerünk csapatába keresünk tapasztalattal rendelkező kollégákat esztergályos munkakörbe.

Főbb feladatok, munkák

  • Speciális darabolóberendezés előírások szerinti üzemeltetése
  • A gyártási folyamatok végrehajtása kiadott utasítások és rajzok alapján
  • Aktív együttműködés a projektek kivitelezhetőségi vizsgálatában
  • A kiadott feladat végrehajtásához szükséges nyersanyagok, szerszámok, gyártóberendezések előkészítése az üzemeltetési utasítások és a tárolási rend figyelembevételével.
  • Dokumentációs feladatok ellátása
  • A kész munkadarabok beazonosíthatóságának biztosítása (pl.: cikkszám, pos szám stb.)

Az álláshoz tartozó elvárások

  • gépiforgácsoló/esztergályos végzettség

  • hasonló munkakörben szerzett minimum 2 éves tapasztalat

Amit kínálunk

  • stabil vállalti háttér,
  • bejelentett, határozatlan idejű munkaviszony,
  • kiszámítható, hosszú távú munkalehetőség,
  • versenyképes jövedelem.
  • 1 műszakos munkarend: 06:00-14:00-ig
Alapbéren felüli juttatások:
  • cafetéria már a belépéstől,
  • jelenléti bónusz,
  • munkába járás támogatása veszprémi munkavállalóinknak is
  • munkaruha biztosítása,
  • egyéb szociális juttatások.

Munkavégzés helye

Veszprém

Jelentkezési határidő

2024.06.04

Állás, munka területe(i)
Gyártás / Termelés
Szükséges tapasztalat
1-3 év szakmai tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Teljes munkaidő
Munkarend
Beosztás szerinti munkarend
Szükséges végzettség
Szakiskola / Szakmunkás képző

Hirdető típusa
Közvetítő cég