Éttermi munkatárs

Főbb feladatok, munkák

  • Rendelések elkészítése (burgerek, saláták, snackkek)
  • Vendégek teljes körű kiszolgálása, rendelés felvétele, kasszázás
  • Munkaterület tisztán és rendben tartása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Legyél pontos és igényes a munkádra és a munkakörnyezetedre
  • Tudj csapatban dolgozni (saját feladataidat önállóan tudd végezni és vedd észre hol és hogy tudsz a többieknek segíteni)
  • Számíthassunk rád hetente 4 napon (rugalmas, heti beosztásban)

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Mindig pontosan érkezel a munkába
  • Hosszú távra tervezel
  • Nem jelent számodra problémát kasszában a pénzkezelés és a vendégek udvarias, kedves kiszolgálása
  • Szereted a pörgést
  • Szeretsz fejlődni, és figyelmesen új feladatokat, dolgokat megtanulni (te is taníthatsz nekünk)
  • Szereted a tiszta, rendezett környezetet

Amit kínálunk

  • Utalással 8 órás bejelentéssel nettó 270.000 Ft + bónusz + jatt
  • 4-6 órás műszakban óránként extra +200 Ft
  • Személyzeti étkezés munkanapokon
  • Állandó 30%-os kedvezmény bármelyik partner étteremben
  • Igényes, rendezett munkahely
  • Fizetett szabadság
  • Pontos fizetést minden hónap 10-ig
  • Hosszú távú munkalehetőség (covid biztos munkahely)

Jelentkezz a fényképes önéletrajzoddal a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva!

Munkavégzés helye

Budapest

Jelentkezési határidő

2023.12.11

Állás, munka területe(i)
Betanított / Fizikai / Segédmunka, Konyhai munka
Szükséges tapasztalat
Nem szükséges tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Alkalmazotti jogviszony, Teljes munkaidő
Szükséges végzettség
Szakiskola / Szakmunkás képző

Hirdető típusa
Közvetítő cég