Foglalkozás-Egészségügyi Szakorvos (Budapest/Tiszaújváros/Miskolc/Hatvan)

Affidea Magyarország Kft.

Affinity, Fidelity, Idea – azaz érzékenység, hűség, újító szellem. Ezen a három pilléren nyugszik az Affidea mintegy 30 éves munkája, melyeknek köszönhetően a legnagyobb hazai képalkotó diagnosztikai szolgáltatóvá, valamint a magyar magán- és vállalat-egészségügyi piac meghatározó szereplőjévé válhatott.

A Magyarországról indult, és azóta is magyar központú cég a nevében hordozza a szemléletének alapjait képviselő értékeket, és a nemzetközi vállalatcsoporthoz igazodva Affidea néven működik. Az Affidea ma már nemcsak hazánk, de Európa piacvezető magánegészségügyi szolgáltatója is: csoportunk 15 ország több mint 327 egészségközpontjában évente 14 millió képalkotó vizsgálatot végezve lát el 12 millió pácienst.

Főbb feladatok, munkák

  • Foglalkozás-egészségügyi szakorvosi vizsgálatok elvégzése on-site rendelőkben
  • Munkaköri orvosi alkalmassági vizsgálatok, szűrővizsgálatok elvégzése
  • Az adminisztratív tevékenység pontos elvégzése és ennek felügyelete

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Szakirányú végzettség
  • Többéves szakmai tapasztalat
  • Empatikus viselkedés a páciensekkel és kollégákkal, támogató attitűd
  • Kiváló kommunikációs és jó problémamegoldó képesség
  • Precíz, terhelhető, munkájára igényes személyiség

  • azonnali kezdés

Amit kínálunk

  • többféle Cafetéria elemből álló kompenzációs csomag
  • munkavállalói kedvezmények a szolgáltatásaink árából, családtagok számára is
  • akár azonnali kezdés

Munkavégzés helye

Tiszaújváros

Jelentkezési határidő

2024.01.22

Állás, munka területe(i)
Egészségügy / Szociális ellátás, Orvos
Szükséges tapasztalat
1-3 év szakmai tapasztalat
Alkalmazotti jogviszony, Megbízási szerződés, Teljes munkaidő, Vállalkozói
Szükséges végzettség
Egyetem

Hirdető típusa
Közvetlen munkáltató