Folyamatmérnök (Nyírbátor)

Diehl Aviation Hungary Kft.

A nyírbátori Diehl Aviation Hungary 2011 óta Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő repülőgép-alkatrész gyára. Tevékenységi körébe főként Airbus, Boeing, és Embraer típusú utasszállítók fedélzeti berendezéseinek gyártása (pl. oldalfalak, komplett mosdók stb.), valamint mindezek tervezési, fejlesztési, konstrukciós és minősítési folyamatai tartoznak. A Diehl-csoport 1902-ben indult és mai napig a német Diehl család tulajdonában lévő vállalkozás, mely világszerte kb. 17.000 embernek jelent stabil munkahelyet.

Főbb feladatok, munkák

  • projektmunkában való aktív részvétel
  • munkaműveletek teljességének és hatékonyságának vizsgálata
  • gyártási folyamatok optimalizálása
  • statisztikai számítások készítése
  • vevői reklamációk és gyártási problémák elemzése, problémafeltárás

Az álláshoz tartozó elvárások

  • felsőfokú végzettség (műszaki terület előny)
  • 2-5 év szakmai tapasztalat gyártó cégnél
  • kommunikációképes angol  nyelvtudás írásban és szóban
  • 8D alapú problémamegoldás
  • folyamatszemlélet, jó kommunikációs készség
  • önálló, precíz, pontos munkavégzés, elkötelezettség, tanulni vágyás

Német nyelvtudás

Amit kínálunk

Családi tulajdonban lévő vállalkozás Cafeteria Utazási költségtérítés Étkező Munkavállalói kedvezmények Vállalati rendezvények

Munkavégzés helye

Nyírbátor, Ipari park utca 9.

Jelentkezési határidő

2024.05.10

Mérnök, Minőségbiztosítási mérnök, Mérnök / Műszaki, Gépészmérnök
Szükséges nyelvtudás
Angol – Középfok
Szükséges tapasztalat
1-3 év szakmai tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Teljes munkaidő, Alkalmazotti jogviszony
Munkarend
Általános munkarend
Szükséges végzettség
Főiskola, Egyetem
Cégméret
1000+ fő

Biztosított eszközök

Juttatások
Széchenyi Pihenőkártya – szállás, Home office támogatás
Hirdető típusa
Közvetlen munkáltató