Gazdasági ügyintéző

Minta leírás…

Főbb feladatok, munkák

  • A szervezet gazdasági tevékenységének szakmai irányításának támogatása
  • Gazdasági terület napi operatív feladatainak ellátásában részvétel
  • Házipénztár kezelése és készpénzlogisztika koordinálása.
  • Recepciók elszámoltatásában közre működés, pénztárprogram adatrögzítésének felügyelete
  • Időszakos, ill. eseti jellegű riportok, jelentések és kimutatások előkészítése, rendszeres beszámolás
  • Elszámolások, szállítói számlák ellenőrzése, követelés és kintlévőségkezelés
  • Üzleti tervezési folyamatokban történő aktív részvétel (üzleti tervezés, erőforrás tervezés).
  • Számlázás
  • Hatósági és belső előírások betartatása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Számviteli területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Pénzügyi szakirányú végzettség
  • Készpénzkezelésben szerzett tapasztalat
  • Naprakész számviteli, adózási ismeretek
  • Irodai szoftverek önálló, gyakorlatias ismerete és használata

Regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség

Amit kínálunk

  • Azonnali munkakezdés
  • Szakmai előrehaladás lehetősége
  • Versenyképes jövedelem
  • Munkába járás támogatása
  • Jó közösség
  • Hosszútávú munkalehetőség

Munkavégzés helye

Jelentkezési határidő

2024.05.20

Számviteli munkatárs, Számlázó, Pénztáros, Pénzügyi szakember, Pénzügyi kontroller, Pénzügyi elemző, Pénzügyi auditor, Pénzügyi asszisztens, Pénzügy / Számvitel / Kontrolling, Könyvelő segéd, Könyvelő, Kontroller, Főkönyvelő, Bérszámfejtő
Szükséges nyelvtudás
Nincs nyelvismeretem
Szükséges tapasztalat
1-3 év szakmai tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Teljes munkaidő, Alkalmazotti jogviszony
Munkarend
Általános munkarend
Szükséges végzettség
Főiskola, Egyetem
Cégméret
50-100 fő

Hirdető típusa
Közvetlen munkáltató