Gépgyártás technológus

Főbb feladatok, munkák

  • autó- és vasútipari alkatrészek, illetve változatos fémszerkezetek tervezése, fejlesztések elvégzése
  • terméktervezés és a kapcsolódó technológiai dokumentációk kidolgozása
  • a gyártás és a gyártástechnológia támogatása, közvetlen kapcsolattartás a termelő egységekkel
  • „első minta” gyártásban való aktív részvétel
  • vállalatirányítási rendszer napi használata, gyártásokhoz a törzsadatok, műveleti sorrendek, technológia, alapanyag szükséglet, normaidők kezelése, folyamatos ellenőrzése, karbantartása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • felsőfokú műszaki végzettség
  • 3D-s tervezőrendszerek magabiztos használata (Solid Egde ismerete előny)

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • egyéni bérmegállapodás (tapasztalatok és végzettség alapján)
  • bejárási támogatás
  • tiszta, kulturált, modern munkakörnyezet
  • irodai munkarend
  • hosszú távú, stabil munkalehetőség

Munkavégzés helye

Székesfehérvár, Bárándi utca 26-28.

Jelentkezési határidő

2024.03.11

Állás, munka területe(i)
Gyártás / Termelés, Gyártás technikus
Szükséges tapasztalat
1-3 év szakmai tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Teljes munkaidő, Alkalmazotti jogviszony
Munkarend
Általános munkarend
Szakközépiskola / Technikum, OKJ-és képzés, Középiskola, Főiskola, Egyetem
Cégméret
50-100 fő

Hirdető típusa
Közvetlen munkáltató