Gépkezelő

FELFÖLDI Édességgyártó Kft.

Gépkezelő

A Felföldi Édességgyártó Kft. egy 1986-ban alapított családi tulajdonban lévő magyar vállalkozás, mely egyre szélesedő portfólióval rendelkező édességgyártó tevékenységét az elmúlt közel 30 évben az összes kontinensre kiterjesztette, és jelenleg több, mint 40 országban van jelen a termékeivel.

A társaság lendületes és ambiciózus csapatába Gépkezelőt keres.

Főbb feladatok, munkák

  • Cukrászati gyártógépek termelésre történő felkészítése, működtetése
  • Előírásoknak megfelelő prototípus és termékgyártás
  • Gép-meghibásodások jelentése, karbantartások javaslata
  • Gyártás felügyelete, termelési adatok dokumentálása
  • Munkavédelmi és minőségügyi előírások betartása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Gépkezelésben eltöltött két-éves munkatapasztalat
  • Megbízhatóság
  • Csapatban való együttműködési képesség
  • Precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • Nyitottság a tanulásra

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Termelő vállalatnál szerzett gyakorlat

Amit kínálunk

  • Versenyképes bejelentett fizetés
  • Kiváló munkakörülmény és modern munkaeszközök
  • Támogató vezetőket, akikhez bátran fordulhatsz, ha kérdésed van és akik szívesen fogadják újító javaslataidat
  • Megbízható jövőkép
  • Fejlődési, továbblépési lehetőség
  • Megbízható munkáltatói háttér
  • Munkaidő MT szerint

Munkavégzés helye

Debrecen, 6 Keleti ipartelep utca

Jelentkezési határidő

2024.03.26

Betanított / Fizikai / Segédmunka, Betanított munka, Csomagolás, Feltöltés, Gépkezelő, Gyári munkás
Szükséges tapasztalat
1-3 év szakmai tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Alkalmazotti jogviszony
Munkarend
Általános munkarend
Szükséges végzettség
Nem szükséges végzettség, Általános iskola
Cégméret
100-250 fő

Hirdető típusa
Közvetlen munkáltató