Gépkezelő betanított munka 3 műszakos munkarendben

A belga tulajdonú Eurocircuits Kft. több mint 40 éves tapasztalattal rendelkezik a nyomtatott áramkörök gyártásában. Kifejezetten prototípusok és kis sorozatok online megrendelésének rövid határidőre történő gyártására specializálódott, több mint 10.000 vevőt szolgál ki, évi 100.000-nél is több megrendelést kezelve.

A nyomtatott áramkör gyártása mellett 2017 évtől a fő profilját kiterjesztette prototípus és kis sorozatú nyomtatott áramkörök beültetésére is.

Főbb feladatok, munkák

  • Nyomtatott áramkör gyártó automata berendezések kezelése, kezelői karbantartások elvégzése
  • Felületszerelt áramkörök beültetéséhez szükséges gépek, eszközök kezelése

Az álláshoz tartozó elvárások

  • középfokú végzettség(szakmunkás, szakközép)
  • alap számítógép felhasználói ismeretek
  • pontos munkavégzés
  • tanulékonyság
  • csapatjátékos

  • elektronikai végzettség, tapasztalat
  • forrasztási tapasztalat
  • műszaki végzettség
  • CNC vizsga

Amit kínálunk

  • biztos munkahely
  • cafeteria
  • munkába járás
  • cafeteria
  • jelenléti bónusz
  • karácsonyi jutalom
  • törzsgárda jutalom
  • munkaruha

Munkavégzés helye

Berva-völgy Hrsz. 2401/9.

Jelentkezési határidő

2023.09.30

Állás, munka területe(i)
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges tapasztalat
1-3 év szakmai tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Alkalmazotti jogviszony
Munkarend
3 műszak
Cégméret
250-500 fő

Biztosított eszközök

Juttatások
Széchenyi Pihenőkártya – szállás
Hirdető típusa
Közvetlen munkáltató