Gépkocsivezető C+E

A Szemerey-Plus Zrt. belföldi gépkocsivezető kollégát keres ecseri telephelyére!

Főbb feladatok, munkák

  • Áru, göngyöleg és szállító kezelés – napi elszámolás (pénzkezelés nincs)
  • Alkalmanként az áruk békával történő le- és felrakodása
  • Hűtött áru szállítása
  • Diszpécsertől kapott fuvarfeladatok elvégzése
  • Járműveink megóvása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Érvényes GKI kártya és digitális sofőrkártya
  • Érvényes PÁV vizsga
  • Vezetési és fuvarozási gyakorlat (C+E)
  • Okostelefonhasználat
  • Előny, de nem feltétel az élelmiszerszállításban szerzett tapasztalat és kisgépkezelő jogosítvány

Amit kínálunk

  • Korrekt bérezést
  • Külön díjazzuk a hűségedet extra bónusszal már egy év után
  • Értékeljük, ha vigyázol a szerelvényre - minden hónapban jutalmazzuk a legtisztább jármű sofőrjeit
  • Napi hazajárós a munkarend, de ha vidékről jönnél hozzánk hetelősben, biztosítunk lakhatást
  • A járműparkunk csupa fiatal, jól felszerelt vontatóból és pótkocsiból áll, amit élmény vezetni
  • Támogató vezetőség és szuper csapat vár, ahol nyitottak vagyunk az új ötletekre!

Munkavégzés helye

Ecser

Jelentkezési határidő

2024.04.30

Szakmunka / fizikai munka, Gépjárművezető, Sofőr, Futár, Gépkocsivezető
Szükséges tapasztalat
Nem szükséges tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Alkalmazotti jogviszony
Munkarend
2 műszak
Szükséges végzettség
Nem szükséges végzettség
Cégméret
100-250 fő
Jövedelem
nettó 750.000 Ft – 800.000 Ft Ft

Hirdető típusa
Közvetlen munkáltató