Gyártástervező (Nyírbátor)

Diehl Aviation Hungary Kft.

A nyírbátori Diehl Aviation Hungary 2011 óta Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő repülőgép-alkatrész gyára. Tevékenységi körébe főként Airbus, Boeing, és Embraer típusú utasszállítók fedélzeti berendezéseinek gyártása (pl. oldalfalak, komplett mosdók stb.), valamint mindezek tervezési, fejlesztési, konstrukciós és minősítési folyamatai tartoznak. A Diehl-csoport 1902-ben indult és mai napig a német Diehl család tulajdonában lévő vállalkozás, mely világszerte kb. 17.000 embernek jelent stabil munkahelyet.

Főbb feladatok, munkák

  • gyártás tervezése, figyelembe véve a rendeléseket és a rendelkezésre álló kapacitást
  • napi tervek kiadása, nyomon követése
  • kapcsolattartás a termeléssel és a társosztályokkal
  • kimutatások készítése
  • üzemi készlet felügyelete

Az álláshoz tartozó elvárások

  • gyártásprogramozásban szerzett tapasztalat
  • proaktív, kommunikatív személyiség, előrelátó és megoldás orientált gondolkodásmód
  • magabiztos MS Office használat

  •  SAP ismeret
  • kommunikációképes angol/ német nyelvtudás

Amit kínálunk

Családi vállalkozás Munkavállalói kedvezmények Barátságos légkör Cafeteria Munkavállalói kedvezmények

Munkavégzés helye

Nyírbátor, Ipari park utca 9.

Jelentkezési határidő

2024.05.24

Állás, munka területe(i)
Gyártás / Termelés
Szükséges tapasztalat
1-3 év szakmai tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Alkalmazotti jogviszony, Teljes munkaidő
Munkarend
Általános munkarend
Szükséges végzettség
Szakközépiskola / Technikum, Főiskola
Cégméret
1000+ fő

Biztosított eszközök

Juttatások
Home office támogatás, Széchenyi Pihenőkártya – szállás
Hirdető típusa
Közvetlen munkáltató