Gyárvezető/Plant Manager

Főbb feladatok, munkák

  • Termelés stratégiai meghatározása és operatív vezetése
  • Felügyeli és koordinálja az általa irányított, folyamatos üzemben dolgozó termelési és karbantartási csoportot
  • Termelési adatok elemzése, hatékonyságnövelő fejlesztési ötletek megvalósítása
  • A biztonság, a minőség, a termelékenység és a gépek/berendezések rendelkezésre állásának biztosítása
  • Az üzemeltetéshez kapcsolódó javítási feladatok megszervezése, kiadása, külsős erőforrások bevonása
  • Fejlesztési lehetőségek felismerése, megvalósítása a folyamatok tekintetében
  • A termelőeszközök rendelkezésre állásának biztosítása
  • A folyamatok szervezése, végrehajtása, felügyelete és továbbfejlesztése az eredmények utólagos ellenőrzésével
  • Az összes vonatkozó szabványnak való megfelelés biztosítása
  • Az üzemi dokumentációk, riportok készítése, nyilvántartások vezetése
  • Folyamatos kapcsolattartás a vállalat társosztályaival
  • Beruházási, fejlesztési célok meghatározása és a jóváhagyott projektek megvalósítása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Angol és magyar nyelvtudás szükséges.
  • Felsőfokú műszaki végzettség gépész/ipari- vagy villamosmérnök
  • Min. 10 éves szakmai tapasztalat gyártási környezetben
  • Min. 3 év termelésvezetői tapasztalat
  • 5S ismeretek, termelékenységi menedzsment, hibaelhárítás ismeretek
  • Széleskörű ismeret gyártásirányításban, karbantartásban (TPM)
  • Innovatív gondolkodás
  • Önálló munkavégzés, problémamegoldó képesség

  • ISO, VDA szabványok terén szerzett tapasztalat
  • Nehézipari, kohászati tapasztalatok
  • Alumíniumipari tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Változatos munkakör, széleskörű szakmai kihívások
  • Képzés, nemzetközi csapat
  • Versenyképes jövedelem
  • Mobilitási támogatás
  • Határozatlan idejű munkaviszony
Angol nyelvű önéletrajzot fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Munkavégzés helye

Budapest

Jelentkezési határidő

2023.10.20

Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés, Mérnök / Műszaki, Termelés vezető, Termelési igazgató, Gyártás / Termelés
Szükséges nyelvtudás
Angol – Középfok
Szükséges tapasztalat
5-10 év szakmai tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Teljes munkaidő, Alkalmazotti jogviszony
Munkarend
Általános munkarend
Szükséges végzettség
Főiskola, Egyetem
Cégméret
50-100 fő

Hirdető típusa
Közvetítő cég