Hálózati munkatárs

Főbb feladatok, munkák

  • A gázelosztó rendszer üzemeltetésével, építésével és szerelésével kapcsolatos feladatok dokumentációjának kezelése
  • Beérkezett megrendelések kezelése, időpont egyeztetés a megrendelőkkel
  • Üzemi tevékenységgel kapcsolatos műszaki támogatás, teljeskörű adatszolgáltatások
  • Szerelői jelentések műszaki megfelelőségének ellenőrzése, fényképfelvételek feltöltése
  • Munkalapok előkészítése, nyomtatása, számítógépes feldolgozása, költség tartalmú ellenőrzése, számlázás előkészítése
  • Közreműködik műszaki reklamációk, panaszok kivizsgálásában
  • MR és HETMIR szakrendszerekben a kimutatások, ellenőrzések, validálások elvégzése
  • ADACTA rendszerben a beérkezett megkeresések fogadása és kezelése
  • Gázelosztó rendszeren történt megrendeléses munkák és rongálások számlázásának elvégzése
  • Alvállalkozói tevékenységek SAP-ban történő megrendelése és teljesítés igazolásának előkészítése, nyilvántartása
  • Kapcsolatot tart a felhasználókkal, társszervezetekkel és a szerződött partnerekkel

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Középfokú végzettség
  • MS Office felhasználói ismeret
  • Pontos, precíz, szabálykövető munkavégzés
  • Ügyfélközpontú, gyakorlatias gondolkodás
  • Önálló munkavégzés

  • SAP felhasználói szintű ismeret

Amit kínálunk

  • Hosszú távú és biztos munkalehetőség egy stabil állami vállalatnál
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek
  • Széles körű, kiemelkedő béren kívüli juttatási csomag (Cafeteria)
  • Nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Egészségpénztári hozzájárulás
  • Kedvezményes céges üdülési lehetőségek
  • Kedvezményes sportolási lehetőségek
  • Kockázati balesetbiztosítás
  • Egészségügyi szolgáltatások biztosítása
  • Munkaeszközök biztosítása
  • Vállalati szabadidős és szakmai rendezvények

Munkavégzés helye

Budapest

Jelentkezési határidő

2023.12.05

Műszaki előkészítő, Adminisztrátor, Dokumentumkezelő, Asszisztencia / Adminisztráció, Építés / Ingatlan
Szükséges tapasztalat
1-3 év szakmai tapasztalat
Szükséges végzettség
Középiskola

Hirdető típusa
Közvetítő cég