HASZNÁLTAUTÓ ÉRTÉKESÍTŐ – SZEKSZÁRD

A közel 30 éves múlttal rendelkező, 4 megyében jelen lévő, 170 főt foglalkoztató NYITRAI CSOPORT szekszárdi autókereskedésébe keresünk agilis értékesítőt, használt gépjárművek eladására.

Főbb feladatok, munkák

  • Üzleti kapcsolatok ápolása, bővítése, üzleti tárgyalások lebonyolítása,
  • gépjármű értékesítési folyamat teljes körű lebonyolítása,
  • ügyfelek részére árajánlatok készítése,
  • a Nyitrai Csoport hiteles szakmai képviselete,
  • gépjárművek állapotának felmérése,
  • járművek bemutatása az érdeklődőknek
  • autók népszerűsítése, hirdetések készítése és kezelése online felületeken.

Az álláshoz tartozó elvárások

  • legalább érettségi
  • MS Office ismerete
  • értékesítői véna
  • autók iránti érdeklődés
  • lojalitás a cég iránt, proaktív gondolkodás
  • határozott, kulturált kommunikációs stílus
  • kezdeményezőképesség, ügyfélorientált gondolkodás
  • online hirdetési felületek kezelésének ismerete
  • B kat. jogosítvány

  • értékesítési tapasztalat

Amit kínálunk

  • stabil munkaviszony a közel 30 éves szakmai múlttal rendelkező Nyitrai Csoport szekszárdi márkakereskedésében
  • kulturált munkakörnyezet
  • alapbér+jutalék, laptop, telefon
  • fix munkaidő 8.00-17.00 (1 óra ebédszünettel)
  • könnyen megközelíthető munkahely, ingyenes parkolás fejlődési lehetőség
  • rendszeres képzések

Munkavégzés helye

Jelentkezési határidő

2024.05.30

Állás, munka területe(i)
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges tapasztalat
Nem szükséges tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Alkalmazotti jogviszony, Teljes munkaidő
Munkarend
Általános munkarend
OKJ-és képzés, Szakiskola / Szakmunkás képző, Szakközépiskola / Technikum, Középiskola, Főiskola

Hirdető típusa
Közvetlen munkáltató