Hr asszisztens

Főbb feladatok, munkák

  • álláshirdetések készítése és közzététele
  • munkavállalók kiválasztása
  • önéletrajzok szelektálása, interjúztatás és kiértesítés
  • jelöltekkel való kapcsolattartás, új dolgozók beléptetésének segítése
  • kimutatások, nyilvántartások készítése
  • állásportálokkal, fejvadász, munkaerő közvetítő cégekkel való kapcsolattartás
  • oktatások, továbbképzések szervezése

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Középfokú végzettség.
  • Minimum 2-3 év releváns szakmai tapasztalat adminisztrációs területen.
  • Precíz, pontos, és önálló munkavégzés.
  • Jó kommunikációs készség.

  • Szakirányú középfokú végzettség.
  • Vállalatirányítási rendszer ismeret.
  • Rugalmas hozzáállás.
  • B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk

  • Főállású munkaviszony, határozatlan idejű munkaszerződés.
  • Cafetéria
  • Év végi jutalom.
  • Stabil vállalati háttér.
  • Kedves, családias, dinamikus csapat.

A „Jelentkezem” gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.

Munkavégzés helye

Budapest

Jelentkezési határidő

2023.12.11

Állás, munka területe(i)
Humán erőforrás, Hr asszisztens
Szükséges tapasztalat
1-3 év szakmai tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Teljes munkaidő, Alkalmazotti jogviszony
Szükséges végzettség
Középiskola

Hirdető típusa
Közvetítő cég