HR-munkatárs

Főbb feladatok, munkák

  • Munkaidő nyilvántartás, szabadság nyilvántartás naprakész vezetése.
  • Munkafelvétellel kapcsolatos feladatok ellátása.
  • Belépő dolgozók alkalmassági vizsgálatra való előkészítése, adatainak rögzítése.
  • Kilépő dolgozók adatlapjának elkészítése, dokumentumok postázása.
  • Levelezéssel kapcsolatos teendők ellátása.
  • Együttműködés más szakterületekkel.
  • A szakterületre vonatkozó törvények, jogszabályok, belső utasítások megismerése, betartatása, végrehajtása.

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • MS Word, Ecxel magas szintű ismerete
  • Önálló és csapatban történő munkavégzésre való képesség
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Elkötelezett, megbízható személyiség
  • Precizitás, pontosság
  • Stressztűrés
  • Megoldáskereső szemlélet, rugalmasság

  • Bér és tb ügyintézői végzettség

Amit kínálunk

  • Biztos munkahely változó kihívásokkal
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Igényeknek megfelelő, alapos betanulás
  • Modern munkakörnyezet
  • Összeszokott, jó csapat

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük küldje el fényképes önéletrajzát a nettó fizetési igény megjelölésével!

Munkavégzés helye

Budapest

Jelentkezési határidő

2023.11.01

Bérszámfejtés, TB ügyintézés, Humán erőforrás, Hr asszisztens
Szükséges tapasztalat
3-5 év szakmai tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Teljes munkaidő, Alkalmazotti jogviszony
Munkarend
Általános munkarend
Szükséges végzettség
Középiskola
Cégméret
50-100 fő

Hirdető típusa
Közvetítő cég