Hűtőgépszerelő

Space Engineering Services Kft.

A  környezetbarát CO2 hűtéstechnikára való fokozatos átállással, cégünk új kihívások előtt áll. Országszerte több hűtőrendszert építünk.
Emellett hagyományos, ügyeleti munkát követelő szerviz tevékenységet  kell ellátnunk.   Ehhez keresünk erősítést, hűtőgépszerelőt a Dunántúlon,  Nyugat-Magyarországon.
Elsősorban gyakorlattal rendelkező hűtőgépszerelők jelentkezését várjuk.

Villamos végzettséggel rendelkező  kezdőt a Csepel-Szigeten és Zalaegerszegen keresünk.

Főbb feladatok, munkák

Áruházi hűtőrendszerek szervizelése Kalorikus és villamos  hibák felderítése, javítása Szivárgáskeresés Munkák dokumentálása Készenléti szervíz

Az álláshoz tartozó elvárások

Villamos végzettség Hűtéstechnikai tapasztalat Megbízhatóság Terhelhetőség, rugalmasság Önálló munkavégzés

Csoportagregátos rendszerek ismerete CO2 ismeretek Szervíztapasztalat

Amit kínálunk

Tisztességes fizetés, a tisztességes munkáért Összetartó szervízcsapat Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Tatabánya, Győr – Dunántúl

Jelentkezési határidő

2024.03.07

Elektrotechnikus, Energetika / Villamosság, Szakmunka / fizikai munka, Szerelő, Technikus, Villanyszerelő
Szükséges tapasztalat
1-3 év szakmai tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Alkalmazotti jogviszony, Teljes munkaidő, Vállalkozói
Munkarend
Beosztás szerinti munkarend
Szükséges végzettség
Szakiskola / Szakmunkás képző
Cégméret
0-10 fő

Biztosított eszközök

Juttatások
Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás, Széchenyi Pihenőkártya – szállás
Hirdető típusa
Közvetlen munkáltató