Informatikus munkatárs

Várjuk jelentkezésed (önéletrajzod és végzettségről szóló nyilatkozatod) a lenti „Jelentkezem” gombra kattintva.

Jelentkezési határidő: 2023. szeptember 20.

Főbb feladatok, munkák

  • Az informatikai csapat egyik tagjaként biztosítod az Operaház széleskörű és szerteágazó informatikai működését rendszergazdagént
  • Ellátod az OPERA által használt informatikai rendszerek biztonságával összefüggő felügyeleti tevékenységet, ellenőrzöd a biztonsági előírások betartását
  • Közreműködsz az OPERA által használt informatikai rendszerek és szolgáltatások működéséhez és továbbfejlesztéséhez szükséges tervszerű eszközgazdálkodásban
  • Közreműködsz az OPERA vagyonkezelésében lévő informatikai és telekommunikációs eszközök használatból történő kivonási eljárásának szakszerű előkészítésében, lefolytatásában, valamint a felesleges eszközök hasznosítási folyamatának szabályszerű lebonyolításában
  • Ellenőrzöd az OPERA honlapját kiszolgáló szerver működtetését, folyamatos kapcsolatot tartasz a szerver üzemeltetőjével
  • Közreműködsz a beléptető rendszer üzemeltetésében a hálózati infrastruktúra és jogosultságkezelés tekintetében
  • Üzemelteted, kezeled az intézményi informatikai feladatokat ellátó és segítő helyi és felhős szervereket
  • Számítógépeket telepítesz, konfigurálsz, felhasználóra szabsz (dokumentumok, elektronikus levelezés), előkészíted a belépő alkalmazottak munkaállomását
  • Napi szinten kommunikálsz és segítséget nyújtasz az OPERA dolgozóinak az informatikai rendszerek használatában

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Minimum középfokú szakirányú informatikai végzettséggel rendelkezel;
  • Jó, ha 3 évet már dolgoztál informatikai területen és van tapasztalatod Microsoft Hyper-V üzemeltetésben, TCP/IP hálózati ismereteid és tapasztalatod az aktív elemekkel
  • Szeretnénk, ha alábbi területeket is jól ismernéd:
    • fizikai szerverek, hálózatos storageok
    • Active Directory
    • Microsoft Exchange szerver
    • Microsoft M365
    • Power Automate
    • és lenne tapasztalatod Linux és Windows szerverek, valamint Linux és Windows alapú programcsomagok használatában
  • Előnyt jelent a MCSA Certification
  • Olyan személyiséget keresünk a csapatunkba, aki ügyfélközpontú és jól kommunikál, nyitott, együttműködő személyiség, problémamegoldó képessége fejlett, továbbá belső, saját igénye a feladatok tökéletes és időben történő megoldása

Amit kínálunk

  • Kulturális intézmény, szerteágazó tevékenységi kör
  • Bejelentett munka, stabil munkáltatói háttér, fix jövedelem vár
  • Támogató, barátságos csapatban dolgozhatsz
  • Fejlődési lehetőség
  • Az ország legmodernebb Műhelyházában (Eiffel Műhelyház), az Erkel Színházban az Andrássy úti Operaházban is megfordulsz munkád kapcsán

Munkavégzés helye

Budapest

Jelentkezési határidő

2023.10.13

Rendszerüzemeltető, Rendszergazda, IT / Informatika, It szakértő
Szükséges tapasztalat
1-3 év szakmai tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Alkalmazotti jogviszony
Munkarend
Beosztás szerinti munkarend
Szükséges végzettség
Főiskola, Egyetem
Cégméret
50-100 fő

Hirdető típusa
Közvetítő cég