Ingatlanértékesítő

INGATLANÉRTÉKESÍTŐ munkatársainkat keressünk!

Szeretnél a fellendülő ingatlanpiacon értékesítőként dolgozni és akár extra jövedelemhez jutni kötetlen munkaidő mellett  ?

Ha jól kommunikálsz, és szeretsz emberekkel foglalkozni, problémákat megoldani és ezzel pénzt keresni akkor téged keresünk!

Főbb feladatok, munkák

Feladataid lesznek közösen az irodai  munkatársaiddal: ★ új és használt lakások értékesítése ★ megbízások szerzése, portfólió építés ★ vevői igények felmérése és kiszolgálása ★ ingatlan bemutatók szervezése ★ folyamatos kapcsolattartás új és meglévő ügyfelekkel

Az álláshoz tartozó elvárások

Te vagy az ideális jelöltünk, ha: ★ Nyitott vagy és szívesen tanulsz ★ Bátran kommunikálsz ★ A problémák kihívást jelentenek a kihívások pedig nem problémát ★ Középfokú végzettséggel és felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel ★ Igényes vagy önmagadra és környezetedre ★ Megbízható és pontos vagy ★ Ha van  B kategóriás jogosítványod, ez a munkavégzéshez  feltétlenül szükséges ★Vállalkozói szemlélettel rendelkezel és szeretnél vállalkozóként érvényesülni

Amit kínálunk

Amit kínálunk neked:KIEMELKEDŐ, TELJESÍTMÉNYARÁNYOS értékesítési jutalék lehetőségét és további extra bónuszokat ★ egy nagy múltú cég biztos háttere és kiépült infrastruktúráját ★ rugalmasan alakítható munkaidőt, önállóságot és függetlenséget ★ emelt szintű képzéseket és személyes fejlődést ★ változatos, izgalmas munkát egy összetartó, támogató csapatban Jelentkezz most! Tedd próbára magad és adj egy esélyt!   Önéletrajzodat várjuk a megadott e-mail címre. Openhouse Future Ingatlaniroda, 5000 Szolnok, Ady Endre út 25.

Munkavégzés helye

Szolnok, Ady Endre út 25.

Jelentkezési határidő

2024.05.23

Állás, munka területe(i)
Építés / Ingatlan, Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges nyelvtudás
Magyar
Szükséges tapasztalat
Nem szükséges tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Megbízási szerződés, Nyugdíj mellett végezhető, Vállalkozói
Munkarend
Kötetlen munkaidő
Szükséges végzettség
Középiskola
Cégméret
0-10 fő
Jövedelem
nettó 400.000 Ft – 450.000 Ft Ft

Biztosított eszközök

Juttatások
Home office támogatás
Hirdető típusa
Közvetlen munkáltató